www.chripka.info | informace o typech chřipky (prasečí, ptačí), přiznacích chřipky a možnostech léčby a prevence

www.Chřipka.info

jak se účinně bránit chřipce

Léky a přípravky proti chřipce

Chřipku není radno podceňovat. Přechozené onemocnění může časem napáchat těžké škody na vašem organismu. Doporučujeme užívat řadu doplňků stravy a tím se účinně bránit chřipce a dalším onemocněním.

sponzorované odkazy

Thymunex

Thymunex

Thymunex je kapalný extrakt z thymových peptidů. Imunoregulační preparát, který umožňuje dosažení správné buněčné komunikace a optimální vyladění imunitního systému. Dodává organismu thymové peptidy, nezbytné pro dobrou funkci imunitního systému. Thymus (brzlík) je velice důležitý orgán, nezbytný pro vyzrávání buněk imunitního systému. Produkuje řadu peptidů, které regulují zrání T-lymfocytů. Ty jsou schopny rozpoznat infekční agens a rakovinné buňky, na které je třeba zaútočit. Extrakt z thymu je bohatý na regulující molekuly, které jsou schopny udržovat v normě funkce imunitního systému při různých chorobách a imunodeficitních stavech. Thymunex obsahuje směs polypeptidů, produkovaných především epitelovými buňkami thymu. Ovlivňují diferenciaci a zrání thymocytů a významně stupňují i produkci cytokinů a některých dalších růstových faktorů, což příznivě ovlivňuje nejen vlastnosti T-lymfocytů, ale i NK buněk, granulocytů a trombocytů.

Vironal

Vironal

Bioinformační širokospektrální regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Ovlivňuje především dráhu plic, tlustého a tenkého střeva, sleziny, boční větev dráhy jater, a tím i problémy, které se vztahují k jejich nedostatečné funkci. Typickými syndromy, které se vztahují k dráze plic, jsou dýchací obtíže, kašel, dušnost, bolesti v krku, pocení a mnohé další.

Vitamin C 1000 s postupným uvolňováním a šípkem UNIOS + 60 tbl. Zinek 15 mg ZDARMA

Vitamin C 1000 s postupným uvolňováním a šípkem UNIOS + 60 tbl. Zinek 15 mg ZDARMA

Zvyšuje odolnost organismu proti infekcím a únavě, obzvláště v jarních a zimních měsících. Předností tohoto výrobku je pomalé uvolňování vitaminu C do organismu po dobu až 8 hodin a tím jeho lepší využití. Tato forma vitaminu C je vhodná pro osoby se zvýšenými nutričními nároky a pro sportovce.

Vitamin C 500 s výtažkem ze šípku s postupným uvolňováním

Vitamin C 500 s výtažkem ze šípku s postupným uvolňováním

Vitamin C s vysokým obsahem výtažku ze šípku má významný antioxidační účinek, který kromě známého preventivního působení proti nachlazení a infekcím hraje velkou roli v předcházení srdečně-cévních chorob (snižuje hladinu cholesterolu) a napomáhá snižovat riziko vzniku nádorových onemocnění. Vitamin C zvyšuje mozkovou činnost. Doporučuje se při zátěžích všeho druhu, teplotách a při nepříznivých stresových situacích.

Vitamín C s Pycnogenolem

Vitamín C s Pycnogenolem

Vitamín C doplněný mimořádně silným antioxidantem pycnogenolem chrání organismus před degenerativním onemocněním a zpomaluje proces stárnutí.

Vitamíny Apivitamin

Vitamíny Apivitamin

Jako 100% přírodní produkt neobsahuje chemické konzervační látky či barviva a není obohacován (pančován) ani vitaminy vyráběnými synteticky. Balení obsahuje srovnatelné množství přírodního vitaminu C jako 22,5 zralých citronů dohromady (1100 mg aceroly v denní dávce). Zpracování výrobku probíhá za studena, což je důležité pro zachování původní kvality včelího medu i stability přírodních vitaminů. Vitaminová lahůdka bohatá na antioxidanty a bioflavonoidy.

W.I.T.C.H. CEM-M Echinacea 100 tbl. + dárek ZDARMA

W.I.T.C.H. CEM-M Echinacea 100 tbl. + dárek ZDARMA

W.I.T.C.H CEM-M Echinacea dodává dětskému organismu všechny potřebné vitamíny a minerální látky (jedna tableta obsahuje 100% doporučené denní dávky vitamínů). Díky jejich vyváženému poměru je zajištěn optimální přísun, který podporuje zdravý růst a vývoj dítěte. Tento produkt je navíc obohacen o echinaceu napomáhající zvyšovat odolnost organismu, citrusové bioflavonoidy se silnými antioxidačními vlastnostmi a šípkový prášek, který vykazuje příznivé účinky při onemocnění horních cest dýchacích.

Zianica Denaxieta

Zianica Denaxieta

Kombinovaný polyvitaminózní adaptogenní přípravek složený z účinných látek obsažených v rakytníku řešetlákovém, synergizovaný výtažky z bramboru a cibule ve formě sirupu. Jeho přírodní vitamíny mají vyšší účinnost než vitamíny vyrobené syntetickou cestou. Nezanáší organismus balastními látkami. Preventivní užívání zvyšuje odolnost organismu proti chřipce, ateroskleróze, stresu apod. Zvyšuje celkovou imunitu organismu.

Zianica Imunogen

Zianica Imunogen

Přírodní kombinovaný přípravek z červené řepy a mrkve ve formě sirupu. Svým obsahem biologicky aktivních látek z červené řepy (betaninů) a karotky (beta-karotenů), vitamínu C a dalších látek působí zejména antioxidačně, tj. snižuje v organismu množství aktivních volných radikálů a přirozeným způsobem pozitivně ovlivňuje složení krve. Antioxidačním účinkem působí při onemocnění krve bílé i červené řady. Při anémii obohacuje krev o čisté železo a stimuluje krvetvorbu. Snižuje hustotu krve přirozeným způsobem. Slouží jako prevence onkologických onemocnění. Zvyšuje imunitu organismu, pomáhá při snižování cholesterolu a zpomaluje proces stárnutí.


Zinek s vysokou vstřebatelností

Zinek s vysokou vstřebatelností

Zinek je nezbytný stopový prvek potřebný zvláště pro správnou funkci slinivky břišní, prostaty a reprodukčních orgánů. Dále je nezbytný pro regeneraci tkání, hojení ran a jeho přítomnost je nutná pro působení asi 80 enzymů a hormonů lidského těla.

[Na začátek] [Předchozí] 1 2 3 4 5 6 7    

Informace o chřipce
O chřipce víme vše. Máme pro vás podrobné informace o chřipce, o jejích příznacích, o možnostech prevence a léčby.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujme léčba akné a obecně akné (akné léčba). Nejen mladí by si měli dávat pozor na pohlavní choroby. těhotenství týden po týdnu. Chcete mít krásný úsměv? Zkuste bělení zubů.