www.chripka.info | informace o typech chřipky (prasečí, ptačí), přiznacích chřipky a možnostech léčby a prevence

www.Chřipka.info

jak se účinně bránit chřipce

Léky a přípravky proti chřipce

Chřipku není radno podceňovat. Přechozené onemocnění může časem napáchat těžké škody na vašem organismu. Doporučujeme užívat řadu doplňků stravy a tím se účinně bránit chřipce a dalším onemocněním.

sponzorované odkazy

PERILLYL STAR

PERILLYL STAR

Perilla frutescens je tradiční čínská bylina, jejíž výtažek je odedávna používán v tradiční čínské medicíně jako účinný protialergický prostředek. V dnešní době se perille dostává zvláštní pozornosti z důvodů jejích blahodárných účinků u některých druhů alergických onemocnění, a to bez vedlejších účinků. V lidovém léčitelství je tato bylina s antispasmodickými, diaforetickými a sedativními účinky předepisována na nervové, plicní potíže.

PM Peruánský protichřipkový elixír

PM Peruánský protichřipkový elixír

Účinné složky blahodárně působí před a po napadení chřipkovými viry a nachlazení. Jsou vhodné rovněž k ochraně plic, dýchacích cest a kloubů při ataku organizmu chřipkovým virem. Zesilují obranyschopnost organizmu a brání šíření chřipkových virů. Pozoruhodně rychle mírní intenzitu virového napadení horních dýchacích cest. Jsou vhodné při suchému kašli, který doprovází chřipku. Mírní ochablost pohybového aparátu při chřipkovém stavu.

PROPOLIS ECHINACEA

PROPOLIS ECHINACEA

Přípravek Propolis Echinacea využívá antimikrobiálních vlastností a synergických účinků propolisu a echinacey ke zvyšování odolnosti organismu proti zánětlivým onemocněním především respiračního traktu. Jedná se o kombinaci účinných látek se zesíleným účinkem pro předcházení a zmírnění chřipky a nachlazení oblasti krku, průdušek a nosohltanu. Stimuluje obranyschopnost organismu také proti herpetickým virům.

Prunella Vulgaris (Černohlávek obecný)

Prunella Vulgaris (Černohlávek obecný)

Má antibiotické, antibakteriální, antivirové, antimykotické, dermatoprotektivní, adstringentní, tonizační, vazodilatační, hepatoprotektivní, detoxikační, antioxidační, diuretické a protizánětlivé účinky. Harmonizuje meridián jater, močového měchýře a plic. Obsažené organické kyseliny mají antibiotický a antivirový účinek zejména na Shigella spp., Salmonella typhi, E. coli, Pseudomonas aeruoginosa, Mycobacterium tuberculosis, na kmeny Streptococcus a celou řadu patogenních plísní. Nové výzkumy ukázali použití organických kyselin na omezení množení viru HIV.

Regenerační sprej Tea Tree

Regenerační sprej Tea Tree

Díky skutečně efektivnímu složení je Tea tree regenerační sprej schopen poskytnout okamžitou pomoc zanícené a suché pleti, hojí lehká zranění a zklidňuje pokožku poštípanou hmyzem. Je účinný i při bolesti v krku, nebo aftech. Obsahuje 93 % šťávy z aloe vera, které usnadňují regeneraci pokožky. Tea tree je po celém světe známý pro své antibakteriální působení. Obsah levandulového oleje zvyšuje léčivé účinky.

SHII-TAKE - Elixír věčného života

SHII-TAKE - Elixír věčného života

100 % přírodní houbový přípravek bez příměsí. SHII TAKE svým obsahem účinných látek je zařazena do skupiny organismů, které podporují imunitu. Jednou z těchto účinných prospěšných látek je LENTINAN. Jedná se o glukan, který byl v Japonsku zaveden jako standardní součást léčby některých nádorů. Má imunostimulační, antiinfekční (eliminuje virové, bakteriální, plísňové a parazitální infekční onemocnění), protinádorové a radioprotektivní účinky.

Shrek CEM-M Echinacea 100 tbl. + dárek ZDARMA

Shrek CEM-M Echinacea 100 tbl. + dárek ZDARMA

CEM-M Echinacea obsahuje všechny vitamíny a minerální látky důležité pro správnou funkci dětského organismu. Navíc je obohacen o echinaceu, která pomáhá zvyšovat odolnost, citrusové bioflavonoidy se silnými antioxidačními vlastnostmi a šípkový prášek, který vykazuje příznivé účinky při onemocnění horních cest dýchacích.

Spiderman CEM-M Echinacea 100 tbl. + dárek ZDARMA

Spiderman CEM-M Echinacea 100 tbl. + dárek ZDARMA

Spiderman CEM-M Echinacea dodává dětskému organismu všechny potřebné vitamíny a minerální látky (jedna tableta obsahuje 100% doporučené denní dávky vitamínů). Díky jejich vyváženému poměru je zajištěn optimální přísun, který podporuje zdravý růst a vývoj dítěte. Tento produkt je navíc obohacen o echinaceu napomáhající zvyšovat odolnost organismu, citrusové bioflavonoidy se silnými antioxidačními vlastnostmi a šípkový prášek, který vykazuje příznivé účinky při onemocnění horních cest dýchacích.

AKCE: Při nákupu 1 balení obdržíte Hodinky s vystřelovacím diskem ZDARMA.
AKCE: Při nákupu 1 balení obdržíte Spiderman CEM-M Complete 30 tbl. a tetování ZDARMA.

Spiron spray

Spiron spray

Obsahuje harmonickou kombinaci nejčistších éterických olejů a bioinformací. Je sestaven podle poznatků aromaterapie, psychotroniky, fytoterapie a biorezonance. Ovlivňuje zejména dráhu plic, srdce, žlučníku, ale do určité míry i další energetické dráhy.

SUPER ČESNEK

SUPER ČESNEK

Česnek je po staletí užíván jako přírodní antibiotikum. Upravuje krevní tlak a hladinu cholesterolu, čistí cévy. Má silné antimikrobiální účinky. Zvyšuje imunitu. Příznivě působí na celý organismus.

[Na začátek] [Předchozí] 1 2 3 4 5 6 7 [Další] [Na konec]

Informace o chřipce
O chřipce víme vše. Máme pro vás podrobné informace o chřipce, o jejích příznacích, o možnostech prevence a léčby.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujme léčba akné a obecně akné (akné léčba). Nejen mladí by si měli dávat pozor na pohlavní choroby. těhotenství týden po týdnu. Chcete mít krásný úsměv? Zkuste bělení zubů.