www.chripka.info | informace o typech chřipky (prasečí, ptačí), přiznacích chřipky a možnostech léčby a prevence

www.Chřipka.info

jak se účinně bránit chřipce

Léky a přípravky proti chřipce

Chřipku není radno podceňovat. Přechozené onemocnění může časem napáchat těžké škody na vašem organismu. Doporučujeme užívat řadu doplňků stravy a tím se účinně bránit chřipce a dalším onemocněním.

sponzorované odkazy

JÓD KONCENTRÁT

JÓD KONCENTRÁT

JÓD KONCENTRÁT je minerální potravní doplněk. Představuje pitnou vodu obohacenou biologicky aktivním jódem na základě unikátní technologie. JÓD KONCENTRÁT je mimořádně stabilní k působení tepla a světla, nepotřebuje speciální podmínky pro skladování. Koncentrace jódu (20mg/l) se v JÓD KONCENTRÁTU zachovává dlouhodobě dokonce i při nehermetickém skladování a při tepelném zpracování. Je slučitelný s jakýmkoliv organickým produktem. Užíváním JÓD KONCENTRÁTU zaručíte svému organizmu přísun potřebného množství jódu. Regenerujte vlastní hormonální systém!

Karlovarská koupel z bylin - máta a zelený čaj

Karlovarská koupel z bylin - máta a zelený čaj

Koupel ve výluhu ze zeleného čaje zkrášluje a má antioxidační účinky "rozehřívá" tělo zevnitř a působí antibakteriálně na pokožku. Mátu peprnou (Mentha piperita L.) je velice příjemné inhalovat při rýmě, zánětu hrtanu a zánětu průdušek. Mátová tinktura se využívá k zevnímu použití a to i při svědění kůže, při bolestech hlavy, při vyrážkách a při kopřivkách.

KELP - mořská řasa 90 tbl.

KELP - mořská řasa 90 tbl.

KELP (mořská řasa) je nejbohatší přírodní zdroj jodu, který je nezbytný pro správnou funkci štítné žlázy. Obsahuje průměrně 180 mcg přírodního jódu v denní dávce. Navíc mořská řasa obsahuje dalších 30 minerálů a stopových prvků, mimo jiné měď, železo, hořčík, baryum, vápník, draslík, chrom, lithium, nikl, titan, vanad, křemík, bor a to v přirozeném množství. Přípravek navíc obsahuje kyselinu glutamovou HCI (aminokyselina), která je nezbytná pro využití obsažených minerálů.

Koenzym Q 10 FORTE

Koenzym Q 10 FORTE

Koenzym Q 10 FORTE je jedinečný, čistě přírodní produkt vyráběný metodou kvašené fermentace. Tímto procesem se získává vysoce kvalitní doplněk stravy, identický s koenzymem, který je schopen mladý a zdravý organismus v potřebné míře vytvářet. K jeho výrobě není používána žádná geneticky manipulovaná surovina. S ohledem na použité suroviny a technologii výroby GMP je tento výrobek hodnocen jako bioregener produkt.

MEDOVÝ SIRUP S JITROCELEM, TYMIÁNEM, MATEŘÍDOUŠKOU A VITAMÍNEM C

MEDOVÝ SIRUP S JITROCELEM, TYMIÁNEM, MATEŘÍDOUŠKOU A VITAMÍNEM C

Medový sirup s jitrocelem, mateřídouškou a tymiánem je prastarý osvědčený recept, který je oblíbený u dětí, jimž ulehčuje odkašlávání, napomáhá uvolňovat hleny a spazmy v průduškách. Zlepšuje dýchání, uklidňuje a příznivě ovlivňuje kvalitu spánku. S ohledem na velkou zátěž organismu zhoršeným životním prostředím je vhodné užívat medové sirupy v obdobích špatného počasí a před výskytem a v průběhu respiračních onemocnění.

MEDOVÝ SIRUP S MATEŘÍ KAŠIČKOU, PROPOLISEM, ECHINACEOU a VITAMINEM C

MEDOVÝ SIRUP S MATEŘÍ KAŠIČKOU, PROPOLISEM, ECHINACEOU a VITAMINEM C

Medové sirupy mají dlouholetou tradici. Kombinace medu s bylinnými extrakty a dalšími včelími produkty je vysoce účinná při kapénkových infekcích a nachlazení. Usnadňuje odkašlávání, zlepšuje dýchání a kvalitu spánku. Jejich pravidelné užívání zvyšuje odolnost při velké fyzické a psychické zátěži a zmírňuje toxické účinky zhoršeného životního prostředí.

Multi Star (Maximol Solution)

Multi Star (Maximol Solution)

Komplexní doplněk esenciálních mikroživin, které si organismus neumí vyrobit a které svými nedostatečnými hladinami podstatně zvyšují riziko zdravotního postižení. Přípravek obsahuje nejen potřebné minerály, stopové prvky, řadu vitaminů a esenciálních aminokyselin, ale i důležité enzymy, jejichž účinná hladina věkem výrazně klesá. Koloidní forma a speciální technologie zvyšuje vstřebatelnost až na 92%.

Nosní inhalátor

Nosní inhalátor

Nosní inhalátor pro čistý nos a volný dech. Přináší rychlou úlevu při neprůchodnosti nosních dírek. Použití nosního inhalátoru má za výsledek uvolnění horních cest dýchacích a pomoc při alergiích.

OK horká malina s vlákninou

OK horká malina s vlákninou

OK horká malina s vlákninou je zdravý a chutný horký nápoj v tabletách vhodný na pitný režim. Nápoj s extraktem zeleného čaje, obohacený o rozpustnou vlákninu a celé spektrum vitamínů s dostatečnou denní dávkou vitaminu C. Výrobek dále obsahuje šípkový extrakt a důležitý biogenní prvek jod. Nápoj je možné pít horký pro zahřátí v zimě a v létě poskytuje osvěžení jako ledově studený nápoj.

Olej ze Sibiřské jedle bělokoré

Olej ze Sibiřské jedle bělokoré

Pini Sibirica podporuje antibakteriální, antimykotickou a antivirovou léčbu, má antiseptický účinek, usnadňuje vykašlávání a používá se k inhalacím při nemocech horních cest dýchacích. Doporučuje se rovněž k léčbě revmatismu, zmírňuje zánětlivé stavy a bolesti různého původu. Zvyšuje odolnost organismu, upravuje metabolismus a celkový zdravotní stav.

[Na začátek] [Předchozí] 1 2 3 4 5 6 7 [Další] [Na konec]

Informace o chřipce
O chřipce víme vše. Máme pro vás podrobné informace o chřipce, o jejích příznacích, o možnostech prevence a léčby.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujme léčba akné a obecně akné (akné léčba). Nejen mladí by si měli dávat pozor na pohlavní choroby. těhotenství týden po týdnu. Chcete mít krásný úsměv? Zkuste bělení zubů.