www.chripka.info | informace o typech chřipky (prasečí, ptačí), přiznacích chřipky a možnostech léčby a prevence

www.Chřipka.info

jak se účinně bránit chřipce

Léky a přípravky proti chřipce

Chřipku není radno podceňovat. Přechozené onemocnění může časem napáchat těžké škody na vašem organismu. Doporučujeme užívat řadu doplňků stravy a tím se účinně bránit chřipce a dalším onemocněním.

sponzorované odkazy

Hlíváček mix bonbónů

Hlíváček mix bonbónů

Bonbóny s hlívou ústřičnou s příchutí jablka a hrušky. Bonbóny proti kašli s nízkým obsahem cukru. Bez konzervačních látek a umělých barviv.

Chanca Piedra

Chanca Piedra

Neboli Lomikámen z deštných pralesů, jehož název sám vyjadřuje původní využití indiánských kmenů, tj. jako přírodní prostředek a pomoc při ledvinových či žlučníkových kamenech. Působí jako preventivní opatření proti jejich vzniku a přispívá silnou měrou k jejich vyloučení z těla. Je efektivní při jaterních potížích, jako je například hepatitida. Dokáže snížit teplotu a užívá se s úspěchem při chřipkových onemocněních.

Chanca piedra - čaj

Chanca piedra - čaj

V Peru roste divoce v celé tropické oblasti až do výšek 3 000 m n.m. Je to nevelká, keřovitá rostlina, dorůstající výšky 30-60 cm. Použití: záněty ledvin a močových cest, žlučníku, ledvinové a žlučové kamínky, virový zánět jater (žloutenka), infekční onemocnění trávícího traktu, střevní infekce, bolesti žaludku, koliky, nadýmání, průjem, zácpa, zánět konečníku, tenesmus, bolesti kloubů, horečka, astma, bronchitida, chřipka, nachlazení, podpůrně při cukrovce.

Chladivá náplast na bolení hlavy

Chladivá náplast na bolení hlavy

Je mnoho možných příčin bolestí hlavy od bolestí způsobených teplotou až po migrénu. Hledání a odstraňování příčin častých bolestí je problém pro odborné lékaře. Náplast Viacell na bolesti hlavy působí svým chladivým účinkem na bázi mentolu a pomáhá ulevit od bolesti, pro lepší účinek je třeba ji aplikovat co nejdříve při nastupující bolesti. Je vhodná i pro děti například pro tišení bolestí hlavy při teplotách. Její aplikace nezatěžuje zažívání, v případě potřeby je možné ji kombinovat s libovolným lékem na tišení bolestí.

Immunity star  90 tbl

Immunity star 90 tbl

Je kombinovaná formule pro podporu a zlepšení činnosti imunitního systému člověka. Podporuje imunitní systém, chrání lymfatický systém, normalizuje srdeční činnost, cévní systém, trávicí soustavu, činnost jater a ledvin, pomáhá při nemocech dýchacích cest a virózách. Pomáhá objevit v těle a eliminovat současně i několik nemocí najednou, a to i nemocí chronických.


Imunita a chřipka - bylinný čaj

Imunita a chřipka - bylinný čaj

Imunita a chřipka - bylinný čaj je 100% přírodní produkt bez chemických přísad a barviv. Jedná se o chuťově vyváženou čajovou směs proti nachlazení a při onemocnění chřipkou. Podporuje pocení, ničí bakterie, čistí zahleněné průdušky a pomáhá zlepšovat krevní oběh. Má také kladný vliv na regulaci činnosti trávícího ústrojí.

Imunitin

Imunitin

Imunitin obsahuje komplex přírodních látek s vysokou biologickou aktivitou a širokým spektrem imunomodulačních účinků, které se významně podílejí na posílení obranyschopnosti lidského organismu. Vykazuje mnohostranné harmonizační účinky a stimuluje vlastní obranné mechanismy organismu. Zvyšuje nespecifickou imunitu a posiluje specifickou imunitu, zvláště při opakujících se infekcích horních dýchacích cest. Příznivé působení přípravku se projevuje především snížením četnosti nachlazení, zkrácením průběhu běžných onemocnění, urychlením hojivých procesů, odstraněním pocitů únavy a zlepšením stavu pokožky.

IMUNO C komplex

IMUNO C komplex

Přírodní vitamin C s bioflavonoidy a výtažkem ze šípků uvolňuje vit. C do organismu postupně až 8 hod. Podporuje imunitní systém, bojuje proti volným radikálům, je nezbytný pro tvorbu kolagenu a pro důležité životní funkce.

Imunosan

Imunosan

Bioinformační přípravek obsahující unikátní kombinaci nejúčinnějších přírodních látek pro podporu celkové (nespecifické i specifické) obranyschopnosti organismu. Předchází infekčním onemocněním, podporuje jejich léčbu, urychluje rekonvalescenci po nemoci a předchází opakované nákaze. Působí preventivně i léčebně při řadě civilizačních onemocnění a je perspektivním přípravkem v boji proti rakovině. Zlepšuje psychickou i fyzickou kondici, odolnost těla při stresové zátěži a působí efektivně na odstraňování únavy. Dodává potřebnou životní energii a zpomaluje stárnutí organismu. Imunosan harmonizuje především energetickou dráhu sleziny, tlustého střeva, plic, ledvin, močového měchýře, jater, žlučníku, osrdečníku a tří zářičů.

Jedlový olej

Jedlový olej

Ničí choroboplodné zárodky a odstraňuje nepříjemné pachy, šíří aroma lesního chvojí.

[Na začátek] [Předchozí] 1 2 3 4 5 6 7 [Další] [Na konec]

Informace o chřipce
O chřipce víme vše. Máme pro vás podrobné informace o chřipce, o jejích příznacích, o možnostech prevence a léčby.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujme léčba akné a obecně akné (akné léčba). Nejen mladí by si měli dávat pozor na pohlavní choroby. těhotenství týden po týdnu. Chcete mít krásný úsměv? Zkuste bělení zubů.