www.chripka.info | informace o typech chřipky (prasečí, ptačí), přiznacích chřipky a možnostech léčby a prevence

www.Chřipka.info

jak se účinně bránit chřipce

Léky a přípravky proti chřipce

Chřipku není radno podceňovat. Přechozené onemocnění může časem napáchat těžké škody na vašem organismu. Doporučujeme užívat řadu doplňků stravy a tím se účinně bránit chřipce a dalším onemocněním.

sponzorované odkazy

Colostrum

Colostrum

Potravinový doplněk se speciálním výživným určením, který podporuje celkové posílení organismu. Colostrum není pouze důležitým zdrojem výživných proteinů, uhlovodanů, tuků, minerálů a vitamínů, ale obsahuje rovněž několik desítek biologicky aktivních molekul, které pozitivním způsobem ovlivňují jak imunitní systém, tak správný růstový vývoj. V colostru je rovněž obsaženo více než 20 protilátek, kromě jiného proti bakteriím coli, salmonelli, streptococcus, staphylococcus a cryptosporidia. Látky, které se nacházejí v colostru, podporují správné fungování organismu jak dospělých tak dětí.

Colostrum Plus

Colostrum Plus

Colostrum PLUS je pro ty, kdo chtějí aktivně podporovat své zdraví přirozenou cestou. Je to potravinový doplňek, který může bez rozdílů užívat každý člen domácnosti pro posílení svého zdraví.

Detoxikační balíček - Dýchací cesty

Detoxikační balíček - Dýchací cesty

Kolekce detoxikačních přípravků na Dýchací cesty.

Detoxikační balíček - Imunita

Detoxikační balíček - Imunita

Soubor přírodních preparátů určený ke zlepšení funkce obranného systému lidského organismu. Soubor je zaměřen na různé části a funkce imunitního systému, který je důležitý pro celkovou očistu organismu.

Digitální teploměr Baby Temp EBT-1

Digitální teploměr Baby Temp EBT-1

Digitální teploměr EBT-1 s alarmem pro orální měření teploty je standardně dodáván s instalovanou baterií. V průběhu měření je na displeji zobrazována aktuální teplota. Po ukončení měření se zobrazí nejvyšší naměřená hodnota.

Digitální teploměr ECT-1

Digitální teploměr ECT-1

Digitální teploměr ECT1 s alarmem je standardně dodáván s plastovým pouzdrem a již s instalovanou baterií. Disponuje dvěma druhy alarmů - při ukončení měření (dlouhý přerušovaný tón) a při zvýšené teplotě (kratší intenzivnější tón). Umožňuje zobrazení poslední naměřené hodnoty (dlouhým stiskem tlačítka).

Dragon Power - Mumio Gold

Dragon Power - Mumio Gold

První zmínky o léčení pomocí MUMIA jsou starší než tři tisíce let. MUMIO znali v Babylóně, Persii, starobylém Egyptě, Afghánistánu, Mongolsku, Číně, ve Střední Asii, na Sibiři, v Řecku i v Římě. MUMIO /MUMIJO/ je slovo řeckého původu, v překladu značí "uchovávající tělo". Arabsky se nazývá chafiz-al-adžsod, barmsky kao-tui, mongolsky chadny-chajl-mal, tibetský barak šun. Je historicky doloženo, že MUMIA se užívalo při mumifikování těl faraónů za vlády krále Džósera, jako farmakum bylo používáno starými Sumery a Akady, píše se o něm v indických posvátných knihách - védách, v lékařském spise Sušruta-Samhita. Lékař starověké Číny Čchiou se o něm zmiňuje v Knize o obtížných problémech.

Drags Imun

Drags Imun

Je bioinformační přípravek obsahující čistý latex z peruánské rostliny Croton lechleri. Má silné antibakteriální, antimikrobiální, antivirové a protiplísňové účinky. Urychluje hojení ran, tkání, kůže, aftů, vředů a zánětlivých stavů. Aktivuje kostní dřeň, příznivě ovlivňuje regeneraci krve při anémii a leukémii.

Droserin

Droserin

je bioinformační širokospektrální regenerační krém s vyváženým bylinným komplexem a vysokým obsahem termální vody vřídla Podhájská. Ovlivňuje a harmonizuje především energetickou dráhu plic, tlustého a tenkého střeva, srdce, jater, žaludku a tím i stavy, které se pojí s nedostatečnou funkcí těchto drah.

Dubové kapky RK

Dubové kapky RK

Dubové kapky obsahují extrakty z bylin, které mají stahující, mírně protizánětlivý a dezinfekční účinek. Podporují regeneraci a hojení kůže a sliznic. Dubové kapky jsou vhodné k výplachům ústní dutiny při paradentóze, k potírání při bodnutí hmyzem. Oplachy působí blahodárně u osob trpících ekzémy, plísněmi, infekcemi, proleženinami a u kožních obtížích spojených s cukrovkou. Sedací koupele se používají při hemeroidech.

[Na začátek] [Předchozí] 1 2 3 4 5 6 7 [Další] [Na konec]

Informace o chřipce
O chřipce víme vše. Máme pro vás podrobné informace o chřipce, o jejích příznacích, o možnostech prevence a léčby.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujme léčba akné a obecně akné (akné léčba). Nejen mladí by si měli dávat pozor na pohlavní choroby. těhotenství týden po týdnu. Chcete mít krásný úsměv? Zkuste bělení zubů.