www.chripka.info | informace o typech chřipky (prasečí, ptačí), přiznacích chřipky a možnostech léčby a prevence

www.Chřipka.info

jak se účinně bránit chřipce

Léky a přípravky proti chřipce

Chřipku není radno podceňovat. Přechozené onemocnění může časem napáchat těžké škody na vašem organismu. Doporučujeme užívat řadu doplňků stravy a tím se účinně bránit chřipce a dalším onemocněním.

sponzorované odkazy

ACEROLA XYLISWEET - FIN Xyliacertabs

ACEROLA XYLISWEET - FIN Xyliacertabs

Vitamin C s xylitolem chrání Vaše zdraví a zuby. Nejchutnější přírodní vitamin C z tropické třešně Aceroly a černého rybízu, slazený přírodním xylitolem (působí proti zubnímu kazu), má vynikající vstřebatelnost. Je vhodný i pro diabetiky. Má antioxidační účinky, chrání před virovými a bakteriálními nákazami, snižuje únavu, má pozitivní vliv na klouby, zuby, krvácení dásní a hojení ran.

Achyrocline satureioides - čaj

Achyrocline satureioides - čaj

Tento vynikající relaxační a tonizační čaj s výbornou chutí má antibakteriální, antimikrobiální, antispasmolytické, sedativní, relaxační, tonizační, afrodiziakální, analgetické a silné antivirové účinky. Harmonizuje meridián ledvin, plic, sleziny a žlučníku. Achyrocline satureioides obsahuje zejména flavonoidy, sequiterpeny, monoterpeny, polysacharidy, organické kyseliny jako například kyselinu rozmarýnovou a celou řadu minerálů v organické formě.

Apiglukan

Apiglukan

Apiglukan je složen z beta-glukanu a pastového včelího medu smetanové barvy. Obsahuje pouze přírodní látky, které významně posilují odolnost organismu. Je doporučován v případech oslabení organismu, při virových a bakteriálních infekcích či zánětech, lidem po chemoterapii a ozáření, k podpoře krvetvorby, při celkové únavě a stresu.

Apiglukan extra

Apiglukan extra

Posiluje imunitní systém, vhodné i pro diabetiky, neobsahuje cukr, obsahuje pouze přírodní látky. Apiglukan extra blahodárně působí v období rekonvalescence a zvýšené fyzické či psychické únavy, významně posiluje odolnost organizmu a snižuje potíže při bakteriálních a virových onemocněních včetně specifických alergií, zlepšuje paměť, snižuje únavový syndrom a používá se i jako významná onkologická prevence. U mužů je tradičně oblíben při obtížích zbytnění prostaty, u žen harmonizuje menstruační cyklus (při nepravidelné a bolestivé menstruaci), pomáhá v období klimakteria a během dospívání. Obsahuje pouze přírodní látky, je vhodný i pro diabetiky.

Apiglukan Imuni

Apiglukan Imuni

Posiluje imunitní systém, vhodné i pro diabetiky, neobsahuje cukr, obsahuje pouze přírodní látky. ApiGlukan imuni se skládá z několika významných přírodních imunostimulátorů. Doporučujeme osobám se sníženou imunitou a oslabeným organizmem, při užívání antibiotik. Blahodárně působí na obranyschopnost organizmu. Snižuje rizika virových a bakteriálních infekcí. Napomáhá snižovat hladinu krevního cholesterolu a blahodárně působí na kardiovaskulární systém. Pomáhá upravovat zažívací mikroflóru a má výrazný prebiotický efekt.

B - Complex Star

B - Complex Star

Formule s obsahem všech vitamínů řady B.

Baktevir

Baktevir

Bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Nákazy chřipkovými viry jsou častými obtížemi spojenými s nástupem chladného počasí, kdy se setkáváme s potížemi jako je rýma, kašel, zahleněné dutiny apod. pomáhá přípravek Baktevir. Komplex patnácti bylin pomáhá s prevencí a tlumením nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení. Účinek přípravku lze navíc ještě zesílit kombinací s vhodnými čaji.

BETA GLUKAN 1,3/1,6 D 90 kapslí

BETA GLUKAN 1,3/1,6 D 90 kapslí

Beta glukan 1,3/1,6 D je základem ochrany zdraví a života. Doporučuje se jako prostředek podporující léčbu všech nemocí spojených se snížením imunity, se zvláštním důrazem na nádorová onemocnění. Tento přípravek má silné stimulační účinky na imunitní systém, neboť působí na aktivaci jeho základních buněk - makrofágů. Beta glukan 1,3/1,6 D působí rychle - již po 72 hodinách od zahájení užívání dochází k plné mobilizaci imunitního systému.

AKCE: Připravili jsme pro Vás zvýhodněné balení Beta Glukanu 1,3/1,6D 90 kapslí. Běžná cena 30 kapslí je 313 Kč.

Bio Karité nosní balzám

Bio Karité nosní balzám

Ideální pomocník k pravidelnému ošetřování jemných nosních partií, zejména při rýmě a nachlazení. Balzám se svěží vůní zlepšuje prokrvení nosní sliznice a tím napomáhá uvolňování dýchacích cest. Čistý přírodní produkt v biokvalitě.

BioNase

BioNase

Rychlý a účinný mobilní přístroj určený k léčbě senné rýmy a rýmy alergického původu. STOP senné rýmě a rýmě alergického původu FOTOTERAPIÍ - léčbou světelnými paprsky BIONASE, bez nutnosti užívání léků, bez bolesti, bez pocitu horka během léčby, bez vedlejších účinků.

    1 2 3 4 5 6 7 [Další] [Na konec]

Informace o chřipce
O chřipce víme vše. Máme pro vás podrobné informace o chřipce, o jejích příznacích, o možnostech prevence a léčby.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujme léčba akné a obecně akné (akné léčba). Nejen mladí by si měli dávat pozor na pohlavní choroby. těhotenství týden po týdnu. Chcete mít krásný úsměv? Zkuste bělení zubů.