www.chripka.info | informace o typech chřipky (prasečí, ptačí), přiznacích chřipky a možnostech léčby a prevence

www.Chřipka.info

jak se účinně bránit chřipce

Chanca Piedra

přípravky na chřipku > Chanca Piedra

Neboli Lomikámen z deštných pralesů, jehož název sám vyjadřuje původní využití indiánských kmenů, tj. jako přírodní prostředek a pomoc při ledvinových či žlučníkových kamenech. Působí jako preventivní opatření proti jejich vzniku a přispívá silnou měrou k jejich vyloučení z těla. Je efektivní při jaterních potížích, jako je například hepatitida. Dokáže snížit teplotu a užívá se s úspěchem při chřipkových onemocněních.

Chanca Piedra je malá rostlina deštných pralesů, jejíž název se dá přeložit jako "roztříštěný kámen" či "lomikámen". Celé generace amazonských národů jej používaly jako účinný prostředek na žlučové kameny, ledvinové kameny či jiné potíže urologického charakteru. Výborně se však osvědčuje i při jiných potížích, jako jsou koliky, chřipky, horečky, choroby z nachlazení a poruchy trávení.
Zdá se to až neuvěřitelné, že by bylo možné zbavit se ledvinových či žlučových kamínků jinou, než chirurgickou cestou. Solidní vědecké výzkumy však přišly s jednoduchým vysvětlením: výtažky alkaloidů dokáží uvolnit hladkou svalovinu specifickou pro močový a žlučový trakt, což napomáhá k vypuzení kamínků a odstranění potíží.
Všechny úžasné účinky této rostliny ještě popsány nebyly - japonští vědci se v poslední době zabývají dokonce i alternativou na doplnění léčby u HIV pozitivních osob či nemocných hepatitidou typu B a to výtažkem z Chanca Piedra.
Jaká překvapení na nás ještě u přírodního bohatství čekají a jaké tajemství ještě deštný prales skrývá? Ta, která objevíme jsou tu pro naše zdraví.

Kdy pomáhá:

  • u chorob močového traktu, zánětech ledvin a močového měchýře
  • při ledvinových a žlučových kamenech
  • při chorobách prostaty, při potížích s menstruací, proti poševnímu výtoku a při kapavce
  • při chřipce a nachlazení, podporuje léčbu astmatu, bronchitidy i TBC
  • pomáhá při léčbě hepatitidy typu B
  • je podporou při léčbě osob HIV pozitivních

Složení: Přírodní Chanca piedra atomizovaný extrakt

Dávkování: 2 tobolky denně; není určeno dětem

Balení: 150 tobolek, 45 g

Upozornění: Doplněk stravy. Bez konzervačních přísad. Nebarveno, nearomatizováno. Skladujte na suchém a chladném místě.

cena 521,-

Přejít do obchodu


předchozí přípravek: Hlíváček mix bonbónů
další přípravek: Chanca piedra - čaj
Informace o chřipce
O chřipce víme vše. Máme pro vás podrobné informace o chřipce, o jejích příznacích, o možnostech prevence a léčby.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujme léčba akné a obecně akné (akné léčba). Nejen mladí by si měli dávat pozor na pohlavní choroby. těhotenství týden po týdnu. Chcete mít krásný úsměv? Zkuste bělení zubů.