www.chripka.info | informace o typech chřipky (prasečí, ptačí), přiznacích chřipky a možnostech léčby a prevence

www.Chřipka.info

jak se účinně bránit chřipce

Apiglukan extra

přípravky na chřipku > Apiglukan extra

Posiluje imunitní systém, vhodné i pro diabetiky, neobsahuje cukr, obsahuje pouze přírodní látky. Apiglukan extra blahodárně působí v období rekonvalescence a zvýšené fyzické či psychické únavy, významně posiluje odolnost organizmu a snižuje potíže při bakteriálních a virových onemocněních včetně specifických alergií, zlepšuje paměť, snižuje únavový syndrom a používá se i jako významná onkologická prevence. U mužů je tradičně oblíben při obtížích zbytnění prostaty, u žen harmonizuje menstruační cyklus (při nepravidelné a bolestivé menstruaci), pomáhá v období klimakteria a během dospívání. Obsahuje pouze přírodní látky, je vhodný i pro diabetiky.

SVAZ DIABETIKŮ zařadil APIGLUKAN EXTRA mezi preparáty, které diabetikům dlouhodobě zlepšují metabolický profil a chrání před infekcemi a nádory.

Apiglukan extra obsahuje beta-glukan
Beta-glukan představuje účinný vychytávač volných radikálů, které v důsledku svého mutagenního působení na desoxyribonukleovou kyselinu jsou jednou z příčin rakoviny. Beta-glukan je schopen chránit krevní makrofágy před poškozením volnými radikály v průběhu ozařování (nebo působením elektromagnetického pole), takže tyto buňky mohou pokračovat ve své činnosti a produkovat látky nezbytné pro obnovení normální funkce kostní dřeně. Tento účinek je velmi významný, neboť v současném životním prostředí je lidský organizmus vystaven působení mnoha zdrojů záření (mobilní telefony, vysílače, obrazovky apod.), před jejichž negativními účinky beta-glukan chrání. Beta-glukan pozitivně ovlivňuje makrofágy (jakousi první obrannou linii), které pohlcují a ničí infekční organizmy i vlastní nádorové buňky. Na ně má beta-glukan i přímý cytostatický účinek, působící ale selektivně, tj. ničí jen buňky nádorové na rozdíl od klasické chemoterapie, která ničí všechno, i mladé zdravé buňky. Účinek beta-glukanu se v těle projevuje na různých úrovních. Makrofágy jsou po vazbě beta-glukanu jakoby "polité živou vodou". V laboratorních testech byla oproti klidovému stavu naměřena jejich v průměru o 130 % vyšší aktivita.

Beta-glukan je zařazen americkým úřadem pro kontrolu léků a potravin (FDA) do kategorie zcela bezpečných látek pro lidský organizmus. Je celkem jasné, že látka s tak mohutným imunomodulačním efektem je dostatečnou podporou organizmu a jeho imunitní výbavy i v případech běžných infekcí. Jeho pravidelná denní konzumace přispívá ke stimulaci makrofágů ve snaze vyladit obranný systém na "optimální výkon". Na základě tohoto stručného výčtu je patrné, že vlastnosti beta-glukanu pro zdraví člověka jsou významné.

Apiglukan extra obsahuje fermentovaný pyl
Fermentovaný pyl (perga) je získáván z pláství včelstva. Je to květový pyl, který je přepracován včelami přímo v úle. Zde je vystaven přírodnímu kvasnému procesu, v kterém pylová zrna nabobtnají, roztrhnou se pylové blanky a bílkovinný obsah zrna se uvolní. Analýzy dokazují přítomnost aminokyselin, stopových prvků, enzymů a vysokou koncentraci vitaminů řady B. Všechny tyto látky jsou biologicky vyvážené a působí synergicky. Pyl perga většinou nevyvolává žádné alergické reakce, podporuje organizmus k rychlé obnově duševní i fyzické síly, zvláště v rekonvalescenci po vyčerpávajících chorobách, po operacích. Při depresivních stavech vyvolává trvalejší pocit spokojenosti a vyrovnanosti. Jeho využití je významné i pro období klimakteria. Rozvoj moderní vědy na základě poznatku o hormonálních regulacích a poznatku o účincích hormonů zatlačil význam těchto přírodních zdrojů poněkud do ústraní, ale i přes postupné odbourávání kontraindikací hormonální substituční léčby je ještě stále mnoho žen, které hormonální léčbu nemohou užívat nebo které ji z nějakých důvodů akceptovat nechtějí. V poslední době zaznamenáváme určitou renesanci - návrat k přírodním zdrojům, a i když tyto byly moderními lékaři donedávna považovány pouze za tzv. placebo, tj. bez jakéhokoli účinku, stávají se čím dál tím častěji předmětem vědeckého bádání a výsledky jednotlivých studií ukazují, že efekt je skutečný a prokazatelný. Díky pokrokům vědy bylo možné izolovat v pylu látky, které se nazývají fytoestrogeny, které mají velmi příznivý vliv na zdraví.

Apiglukan extra dále obsahuje: pektin (citrusový) - váže na sebe těžké kovy, odstraňuje je z těla, snižuje cholesterol, přírodní vitamin C (acerola) - výtažek z tropické třešně, působí příznivě při metabolických procesech, zlepšuje zdravotní stav, má příznivé účinky na cévy, dásně zubů, zlepšuje vstřebávání železa a působí efektivně při antioxidačních jevech v lidském organizmu, selen (kvasnicový) - působí jako důležitý antioxidant, likviduje v organizmu volné radikály a tím brání stárnutí buněk, stearan hořečnatý - snižuje obsah škodlivého cholesterolu v těle a pročišťuje organizmus.

Složení 1 kapsle (500 mg): Fermentovaný pyl (perga) 357,5 mg, Pektin (citrusový) 99 mg, Vitamin C přírodní (acerola) 30 mg, Beta-glukan (z hlívy ústřičné) 6 mg, Stearan hořečnatý (rostlinný) 5 mg, Selen (kvasnicový 0,1 %) 2,5 mg

Dávkování: 1-3 kapsle denně

Balení: 30 kapslí

Upozornění:

Doplněk stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nevhodné pro osoby citlivé na včelí produkty. Skladovat při pokojové teplotě, mimo dosah dětí. Přípravek by neměl být používán jako náhrada pestré stravy. Doporučené dávkování se nesmí překračovat. Obsahuje pouze přírodní látky. Při onkologickém onemocnění a chorobách ledvin je nutno dávkování konzultovat s lékařem.
Schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR: HEM-350-21.6.04-17258

cena 235,-

Přejít do obchodu


předchozí přípravek: Apiglukan
další přípravek: Apiglukan Imuni
Informace o chřipce
O chřipce víme vše. Máme pro vás podrobné informace o chřipce, o jejích příznacích, o možnostech prevence a léčby.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujme léčba akné a obecně akné (akné léčba). Nejen mladí by si měli dávat pozor na pohlavní choroby. těhotenství týden po týdnu. Chcete mít krásný úsměv? Zkuste bělení zubů.