www.chripka.info | informace o typech chřipky (prasečí, ptačí), přiznacích chřipky a možnostech léčby a prevence

www.Chřipka.info

jak se účinně bránit chřipce

Immunity star 90 tbl

přípravky na chřipku > Immunity star 90 tbl

Je kombinovaná formule pro podporu a zlepšení činnosti imunitního systému člověka. Podporuje imunitní systém, chrání lymfatický systém, normalizuje srdeční činnost, cévní systém, trávicí soustavu, činnost jater a ledvin, pomáhá při nemocech dýchacích cest a virózách. Pomáhá objevit v těle a eliminovat současně i několik nemocí najednou, a to i nemocí chronických.

Obsahové složky mají antiseptické a antivirové účinky, mají příznivý vliv na organismus při kataru nosohltanu, při výtoku hnisu a zánětu mandlí, uvolňují křeče hladkého svalstva zažívacího ústrojí. Užívají se při poruchách zažívání, nedostatečné tvorbě žluči, zlepšují psychický a fyzický stav odstraněním pocitu únavy psychogenního původu, podporují organismus při rekonvalescenci a při chronických poruchách oběhového systému. Immunity Star má protizánětlivé a antioxidační účinky. Immunity Star dokáže vyhledávat v organismu zdravotní problémy (i zastaralé) a postupně je eliminovat.

Kdy pomáhá:

  • posílení imunitního systému a organismu při rekonvalescenci
  • zklidnění a podpora zažívacího traktu
  • odstranění plísní v tělesných dutinách a na pokožce, posílení imunity
  • silné protivirové, antibakteriální a protizánětlivé účinky
  • prevence a rychlé hojení zánětů horních cest dýchacích
  • zmírnění všech alergických projevů
  • podpora zažívání, podpora organismu po operaci žaludku
  • pročištění, podpora lymfatického systému
  • podpora mozkové činnosti

Složení: Maltodextrin, syrovátková bílkovina, Echinacea purpurea (třapatka nachová, kořen) , Rosmarinus officinalis (rozmarýna lékařská, list), Thymus vulgaris (tymián obecný, list), Hyssopus officinalis (yzop lékařský, nať), Chondrus crispus (puchratka kadeřavá, červená řasa), Verbascum thapsus (divizna malokvětá, list), Panax ginseng (všehoj ženšenový, kořen), rostlinná kyselina stearová, kroskarmelóza sodná, rostlinný stearan hořečnatý, oxid křemičitý.

Dávkování: Pro prevenci užívejte 1 kapsli denně.

Balení: 90 kapslí - t.j. 81,5 g

Upozornění: Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Vyvarujte se překročení denního doporučeného dávkování. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte na suchém a tmavém místě.

cena 676,-

Přejít do obchodu


předchozí přípravek: Chladivá náplast na bolení hlavy
další přípravek: Imunita a chřipka - bylinný čaj
Informace o chřipce
O chřipce víme vše. Máme pro vás podrobné informace o chřipce, o jejích příznacích, o možnostech prevence a léčby.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujme léčba akné a obecně akné (akné léčba). Nejen mladí by si měli dávat pozor na pohlavní choroby. těhotenství týden po týdnu. Chcete mít krásný úsměv? Zkuste bělení zubů.