www.chripka.info | informace o typech chřipky (prasečí, ptačí), přiznacích chřipky a možnostech léčby a prevence

www.Chřipka.info

jak se účinně bránit chřipce

Chladivá náplast na bolení hlavy

přípravky na chřipku > Chladivá náplast na bolení hlavy

Je mnoho možných příčin bolestí hlavy od bolestí způsobených teplotou až po migrénu. Hledání a odstraňování příčin častých bolestí je problém pro odborné lékaře. Náplast Viacell na bolesti hlavy působí svým chladivým účinkem na bázi mentolu a pomáhá ulevit od bolesti, pro lepší účinek je třeba ji aplikovat co nejdříve při nastupující bolesti. Je vhodná i pro děti například pro tišení bolestí hlavy při teplotách. Její aplikace nezatěžuje zažívání, v případě potřeby je možné ji kombinovat s libovolným lékem na tišení bolestí.

Pacienti, kteří trpí migrénou uvádí, že aplikace této náplasti jim pomáhá zmírnit bolest a zkrátí čas vlastního záchvatu bolesti. Aplikuje se na centrum bolesti - buď na čelo nebo se rozstřihne a nalepí se na spánky.

Produkt je dodáván v balení s jedním uzavřeným sáčkem, v němž jsou dva kusy náplasti. Po otevření je třeba sáček se zbylou náplast opět uzavřít, aby nedošlo k vyschnutí. Obal je opět navržen tak, aby mohl být nošen v kabelce nebo v kapse pro případ potřeby. Náplast je dodávána ve dvou různých obalech a to s motivem ženy nebo malého chlapce.


Balení: 2 ks náplasti

V naší nabídce naleznete i další produkty společnosti Viacell.

cena 49,-

Přejít do obchodu


předchozí přípravek: Chanca piedra - čaj
další přípravek: Immunity star 90 tbl
Informace o chřipce
O chřipce víme vše. Máme pro vás podrobné informace o chřipce, o jejích příznacích, o možnostech prevence a léčby.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujme léčba akné a obecně akné (akné léčba). Nejen mladí by si měli dávat pozor na pohlavní choroby. těhotenství týden po týdnu. Chcete mít krásný úsměv? Zkuste bělení zubů.