www.chripka.info | informace o typech chřipky (prasečí, ptačí), přiznacích chřipky a možnostech léčby a prevence

www.Chřipka.info

jak se účinně bránit chřipce

IMUNO C komplex

přípravky na chřipku > IMUNO C komplex

Přírodní vitamin C s bioflavonoidy a výtažkem ze šípků uvolňuje vit. C do organismu postupně až 8 hod. Podporuje imunitní systém, bojuje proti volným radikálům, je nezbytný pro tvorbu kolagenu a pro důležité životní funkce.

Přírodní vitamin C s bioflavonoidy a výtažkem ze šípků uvolňuje vit. C do organismu postupně až 8 hod. Podporuje imunitní systém, bojuje proti volným radikálům, je nezbytný pro tvorbu kolagenu a pro důležité životní funkce.

Lidský organismus je na přísunu vitaminu C závislý, neboť není schopen vyrobit vlastní zásobu vit. C. Nemáme jinou možnost, než získávat tuto živinu ze stravy, což při současném způsobu zpracování a skladování potravin je dosti obtížné. Je tedy nutné jej doplňovat vhodným přípravkem nejlépe získaným z přírodních zdrojů. IMUNO C komplex je 100% z přírodních zdrojů, kombinace látek se v něm vzájemě velmi výrazně podporují: vitamin C, citrusové bioflavonoidy, spolu s nejvýznamějšími pomocníky quercetinem a rutinem. Ti chrání vitamin C před znehodnocením a jeho účinek dokáží znásobit až na 20ti násobek. Přídavek šípků je zdrojem kvalitního vit. C a dalších příznivých látek jako vit. B., P a karoteny. Tento přípravek výrazně podpoří vlastní obranné síly organismu proti virovým onemocněním, zmírní jejich průběh a zkrátí dobu léčby. Tím, že vit. C napomáhá tvorbě kolagenu je nezbytný pro dobrou funkci kloubů.
Charakteristika dalších obsažených látek mimo vit. C:
F l a v o n i d y podporují účinek vit. C a jsou považovány za silné antioxidanty. Chrání vit. C před předčasným poškozením a mohou jeho účinnost zvyšovat až 20x. Mnoho set druhů flavonoidů lze nalézt v různých druzích ovoce, zeleniny, ořechů, semenech, listech a květech rostlin. Ukazuje se, že příjem bioflavonoidů by mohl pomoci při léčbě a předcházení civilizačních chorob.
Q u e r c e t i n je jednou z nejsilnějších protirakovinných látek, která kdy byla objevena. Zneškodňuje několik rakovinotvorných látek, zabraňuje poškození buněčné DNA a působení těch špatných enzymů, které podporují růst nádoru. Quercetin se získává ze zelených a modrých řas. Jeho nejdůležitější funkcí je ochrana vit. C. Užívání quercetinu v součinnosti s dalšími bioflavonoidy je možno doporučit diabetikům jako prevenci před závažnými diabetickými komplikacemi, dále nemocným s křečovými žílami a hemeroidy, ke snížení vysoké hladiny cholesterolu a v prevenci před napadením virovými infekty, např. chřipkou. Rovněž je doporučován sportovcům, především při zraněních, protože zmírňuje bolesti, následky úderů, omezuje krvácení a projevy vyvolané nízkou hladinou vápníku v séru. V součinnosti s ostatními bioflavonoidy podporuje vylučování těžkých kovů z organismu.
R u t i n posiluje jemné krevní kapiláry a žíly, podporuje hojení ran, imunitní systém, krevní oběh v rukou a nohou, potlačuje vnitřní krvácení a hemeroidy, pomáhá vytvářet kolagen ve vazivu.
Š í p e k je jedním z nejbohatších zdrojů vitaminu C, působí příznivě při jarní únavě a krvácivých stavech, zvyšuje odolnost proti některým infekčním onemocněním, je účinný při zánětu močových cest.

Kdy pomáhá:

  • Jako prevence virových a bakteriálních infekcí - stupňuje činnost imunitního systému
  • Hojí rány, popáleniny a krvácející dásně
  • Posiluje jemné krevní kapiláry, potlačuje vnitřní krvácení a hemeroidy
  • Pomáhá vytvářet kolagen ve vazivu
  • Při trombóze, pomáhá bránit vzniku krevních sraženin
  • Brání poškození cév, pomáhá udržovat cévy čisté a průchodné
  • Působí silně protirakovinně, pomáhá eliminovat účinek různých rakovinných látek, brání tvorbě nitrosaminů (rakovinné látky)
  • Při vysokém obsahu cholesterolu
  • Při zánětu močových cest


Složení: Celuloza, Vitamin C 250 mg, fosforečnan vápenatý, metylceluloza, quercetin 30 mg, citrusové bioflavonoidy 25 mg, výtažek ze šípků 25 mg, rutin 25 mg, kyselina stearová, stearan hořečnatý

Dávkování: 1- 2 tablety denně

Balení: 60 tablet - t.j. 48 g (Přípustná záporná hmotnostní odchylka -10%)

Upozornění: Doplněk stravy. Není určeno dětem do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a při teplotě do 25°C v uzavřeném obalu.

Podrobný leták k produktu ke stažení v PDF.

cena 435,-

Přejít do obchodu


předchozí přípravek: Imunitin
další přípravek: Imunosan
Informace o chřipce
O chřipce víme vše. Máme pro vás podrobné informace o chřipce, o jejích příznacích, o možnostech prevence a léčby.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujme léčba akné a obecně akné (akné léčba). Nejen mladí by si měli dávat pozor na pohlavní choroby. těhotenství týden po týdnu. Chcete mít krásný úsměv? Zkuste bělení zubů.