www.chripka.info | informace o typech chřipky (prasečí, ptačí), přiznacích chřipky a možnostech léčby a prevence

www.Chřipka.info

jak se účinně bránit chřipce

Apiglukan

přípravky na chřipku > Apiglukan

Apiglukan je složen z beta-glukanu a pastového včelího medu smetanové barvy. Obsahuje pouze přírodní látky, které významně posilují odolnost organismu. Je doporučován v případech oslabení organismu, při virových a bakteriálních infekcích či zánětech, lidem po chemoterapii a ozáření, k podpoře krvetvorby, při celkové únavě a stresu.

Apiglukan je složen z beta-glukanu a pastového včelího medu smetanové barvy. Obsahuje pouze přírodní látky, které významně posilují odolnost organismu. Je doporučován v případech oslabení organismu, při virových a bakteriálních infekcích či zánětech, lidem po chemoterapii a ozáření, k podpoře krvetvorby, při celkové únavě a stresu.

Opakované infekce vedou mj. k vyčerpání imunitního systému, který si již nedokáže poradit s opakovaným přívalem choroboplodných zárodků. Odolnost organismu můžeme posílit pravidelným užíváním Apiglukanu. Beta-glukan je ideálním stimulátorem obranných reakcí, je schopen specifické vazby na makrofágy, buňky ochranného mechanismu, jejichž úkolem je vyhledávat, rozpoznat a zneškodnit vetřelce v podobě viru, bakterie nebo nádorové buňky. Preventivní význam a účinek beta-glukanu je dán především schopností mohutně zvýšit aktivitu imunitního systému a to bez následné provokace cytokininů s protizánětlivým účinkem. Takové posílení organismu je velkým příslibem i pro některé alergiky, u nichž pokles imunitní aktivity znemožňuje jiný typ imunomodulace.
Apiglukan je vhodný jako podpora při léčbě antibiotiky nebo jako doplněk léčby během chřipkových epidemií. Jeho užívání doporučujeme v kombinaci s vitaminem C i jako preventivní ochranu organismu a předcházení zdravotním potížím zvláště v přechodných ročních obdobích, kdy je organismus vystaven nepříznivým vlivům vnějšího prostředí.
Je významnou pomocí pro lidi trpící záněty a vředy, též při úrazech a operacích, při bércových vředech, kdy je možné jej vedle vnitřního užívání aplikovat i zevně. Beta-glukan je též přírodní látkou s prokazatelnými účinky vedoucími k postupnému snižování hladiny cholesterolu. Chrání před negativním zářením, např. mobilních telefonů, vysílačů a obrazovek. Apiglukan je zdrojem okamžité energie při fyzickém a psychickém vyčerpání.
Beta-glukan je zařazen americkým úřadem pro kontrolu léků a potravin do kategorie zcela bezpečných látek pro lidský organismus. Jeho pravidelná denní konzumace přispívá ke stimulaci makrofágů ve snaze vyladit obranný systém na "optimální výkon". Obě látky med a beta-glukan se ve výrobku vhodně doplňují, případně se mohou jejich příznivé účinky umocňovat.

Kdy pomáhá:

  • Při snížené imunitě a oslabeném organismu
  • Při bakteriálních a virových infekcích či zánětech (angína, chřipka, nachlazení)
  • Při alergiích
  • Při žaludečních a bércových vředech
  • Lidem po chemoterapii a ozařování
  • K podpoře krvetvorby, při celkové únavě, stresu a zátěži organismu
  • Jako prevence zdravotních potíží


Složení:
Včelí med, beta-glukan, ve 100 g výrobku je obsaženo 0,025 g beta-glukanu

Dávkování:
2-4 x denně 1 čajovou lžičku (tj. 2-4x 10 g) do vlahého čaje nebo na pečivo po dobu 4 - 5 týdnů a po měsíční pauze opakovat. Preventivně lze Apiglukan konzumovat neomezeně dlouho, neboť nemá žádné nepříznivé vedlejší účinky ani nezpůsobuje návyk.

Balení: 250 g

Upozornění:
Nevhodné pro osoby citlivé na včelí produkty. Osobám trpícím cukrovkou doporučujeme konzultaci s lékařem. Výrobek není určen dětem do 3 let. Doplněk stravy.

Apiglukan obsahuje glucany v malém množství, produkty s vysokým obsahem glucanů najdete zde.

Podrobné informace o glucanech najdete zde.

Patentovou listinu stranu 1 si můžete přečíst zde.

Patentovou listinu stranu 2 si můžete přečíst zde.

Patentovou listinu stranu 3 si můžete přečíst zde.

Patentovou listinu stranu 4 si můžete přečíst zde.

Patentovou listinu stranu 5 si můžete přečíst zde.

Patentovou listinu stranu 6 si můžete přečíst zde.

Rozhodnutí si můžete přečíst zde.

cena 119,-

Přejít do obchodu


předchozí přípravek: Achyrocline satureioides - čaj
další přípravek: Apiglukan extra
Informace o chřipce
O chřipce víme vše. Máme pro vás podrobné informace o chřipce, o jejích příznacích, o možnostech prevence a léčby.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujme léčba akné a obecně akné (akné léčba). Nejen mladí by si měli dávat pozor na pohlavní choroby. těhotenství týden po týdnu. Chcete mít krásný úsměv? Zkuste bělení zubů.