www.chripka.info | informace o typech chřipky (prasečí, ptačí), přiznacích chřipky a možnostech léčby a prevence

www.Chřipka.info

jak se účinně bránit chřipce

ACEROLA XYLISWEET - FIN Xyliacertabs

přípravky na chřipku > ACEROLA XYLISWEET - FIN Xyliacertabs

Vitamin C s xylitolem chrání Vaše zdraví a zuby. Nejchutnější přírodní vitamin C z tropické třešně Aceroly a černého rybízu, slazený přírodním xylitolem (působí proti zubnímu kazu), má vynikající vstřebatelnost. Je vhodný i pro diabetiky. Má antioxidační účinky, chrání před virovými a bakteriálními nákazami, snižuje únavu, má pozitivní vliv na klouby, zuby, krvácení dásní a hojení ran.

Nejchutnější přírodní vitamin C z třešně Aceroly a černého rybízu doprovázený bioflavonoidy, které jeho účinek násobí. Je přislazena přírodním xylitolem, který působí proti zubnímu kazu a je vhodný i pro diabetiky. Častým příznakem nedostatku vitaminu C jsou krvácející dásně, padání zubů, zvýšená náchylnost k infekci, bolesti kloubů, delší hojení ran a zánětů. Bioflavonoidy v kombinaci s vitaminem C mají vliv na zmírnění tvorby podlitin, omezují bolesti dolních končetin, zpevňují stěny kapilár a zlepšují pružnost vlásečnic.

Kdy pomáhá:

  • chrání organismus před virovými a bakteriálními nákazami
  • snižuje pocit únavy, zvyšuje odolnost proti stresu
  • podílí se na tvorbě vaziva a udržuje mladistvý vzhled pokožky
  • má antioxidační účinky, vhodná ochrana ve znečištěném prostředí
  • pomáhá dětem v období růstu
  • xylitol chrání před zubním kazem

Složení: Obsah v 1 tabletě: xylitol 475,5 mg, prášek z třešně aceroly 240 mg, vitamín C 60 gm, prášek z černého rybízu 23 mg, oxid křemičitý 15 mg (látka protispékává), stearan hořečnatý 7,5 mg (látka protispékavá), přírodní malinové aroma

Dávkování: pro děti od 3 let 1- 3 tablety denně, 1 tableta 1 - 5x denně, podávat přes den do 16 hod.

Balení: 210 tablet, 161 g

Upozornění: Výrobek není úrčen pro děti do 3 let. Doplněk stravy. Uchovávejte do 25°C. Ukládat mimo dosah dětí. Schváleno hygienikem ČR. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Produkty určené k ústní hygieně naleznete zde.

cena 495,-

Přejít do obchodu


další přípravek: Achyrocline satureioides - čaj
Informace o chřipce
O chřipce víme vše. Máme pro vás podrobné informace o chřipce, o jejích příznacích, o možnostech prevence a léčby.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujme léčba akné a obecně akné (akné léčba). Nejen mladí by si měli dávat pozor na pohlavní choroby. těhotenství týden po týdnu. Chcete mít krásný úsměv? Zkuste bělení zubů.