www.chripka.info | informace o typech chřipky (prasečí, ptačí), přiznacích chřipky a možnostech léčby a prevence

www.Chřipka.info

jak se účinně bránit chřipce

Apiglukan Imuni

přípravky na chřipku > Apiglukan Imuni

Posiluje imunitní systém, vhodné i pro diabetiky, neobsahuje cukr, obsahuje pouze přírodní látky. ApiGlukan imuni se skládá z několika významných přírodních imunostimulátorů. Doporučujeme osobám se sníženou imunitou a oslabeným organizmem, při užívání antibiotik. Blahodárně působí na obranyschopnost organizmu. Snižuje rizika virových a bakteriálních infekcí. Napomáhá snižovat hladinu krevního cholesterolu a blahodárně působí na kardiovaskulární systém. Pomáhá upravovat zažívací mikroflóru a má výrazný prebiotický efekt.

Beta-glukan je schopen chránit krevní makrofágy před poškozením volnými radikály v průběhu ozařování (nebo působením elektromagnetického pole), takže tyto buňky mohou pokračovat ve své činnosti a produkovat látky nezbytné pro obnovení normální funkce kostní dřeně. Tento účinek je velmi významný, neboť v současném životním prostředí je lidský organizmus vystaven působení mnoha zdrojů záření (mobilní telefony, vysílače, obrazovky apod.), před jejichž negativními účinky tak beta-glukan chrání.
Makrofágy tvoří takzvanou první obranou linii, která pohlcuje a ničí infekční organizmy i vlastní nádorové buňky. Makrofágy rozpoznávají choroboplodné zárodky, poškozené buňky, následně je pohlcují a ničí. Beta-glukan také zvyšuje koncentraci sekrečních protilátek IgA, jejichž nedostatek způsobuje infekce, záněty či alergie. Beta-glukan je látka nenávyková, netoxická a bezpečná k organizmu.
Účinek beta-glukanu se v těle projevuje na různých úrovních. Makrofágy jsou po vazbě beta-glukanu jakoby „polité živou vodou“, v laboratorních testech byla oproti klidovému stavu naměřena jejich v průměru o 130 % vyšší aktivita.

Beta-glukan je zařazen americkým úřadem pro kontrolu léků a potravin (FDA) do kategorie zcela bezpečných látek pro lidský organizmus.

ApiGlukan imuni obsahuje lyofilizovanou mateří kašičku. Mateří kašička je dlouhodobě známá a používaná jako přirozený zdroj stimulačních látek se širokým spektrem účinků, hlavně v oblasti činnosti jater, srdce, centrálního nervového systému, krvetvorby a významné podpory imunitního systému. Jako doporučována především k získání větší fyzické a duševní síly. Excelentní účinky jsou známy u celkové sešlosti, astenie, stavů před a po operaci, v rekonvalescenci, zejména po virových a bakteriálních onemocněních či při celkovém přepracování a únavě.

Pektin citrusový na sebe váže většinu těžkých kovů (olovo, rtuť, kobalt aj.) a významně přispívá k jejich odstranění ven z těla. Pomáhá snižovat škodlivý cholesterol, má příznivý vliv na proces vstřebávání, a tím zlepšuje využitelnost vitaminu C při jeho užívání.

Koenzym Q10 je látka strukturou připomínající vitamín K a E, která je přítomná v každé buňce lidského těla. Během biochemických reakcí v buněčných mitochondriích se koenzym Q10 účastní procesu přenosu a získávání energie, která je pro život nezbytná. Nejvyšší koncentrace koenzymu Q10 byly nalezeny v srdci, játrech a v buňkách imunitního systému, tedy v orgánech s nejvyššími energetickými požadavky, a proto tyto orgány jsou nejvíce náchylné na nedostatek této živiny. Navíc koenzym Q10 má antioxidační vlastnosti, díky kterým chrání lidský organismus před poškozením způsobeným volnými radikály. S věkem, při zvýšené fyzické a psychické zátěži, během nemoci klesá hladina koenzymu Q10, a je proto vhodné ji doplňovat.
Účinky: Dodává energii pro pravidelnou činnost srdečního svalu a chrání jej před poškozením, zlepšuje fyzickou i psychickou kondici, má blahodárný vliv na zdravotní stav lidí se srdečními potížemi, je nezbytný pro udržování zdravých dásní a zubů.

Acerola (tropická třešeň) je velmi bohatá na přírodní vitamin C (až 40x více než citrony). Obsahuje jej ve formě několikrát složené kyseliny askorbové, jejíž vliv je zpravidla trvalejší než u jednoduché průmyslově vyráběné kyseliny askorbové (běžný vitamin C). Někteří lidé reagují optimálně pouze na přírodní céčko, které je většinou i lépe stravitelné. Acerola dále obsahuje vitaminy A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, E, minerály a další důležité flavonoidy (vitamin P-rutin a hesperidin).

Složení: 1 kapsle 450 mg

Pektin (citrusový) 280 mg, Inulin 68 mg, Mateří kašička (lyofilizovaná) 30 mg, Acerola (zdroj vitaminu C) 30 mg, Beta-glukan (z hlívy ústřičné) 30 mg, Koenzym Q10 12 mg
Dávkování: 1-3 kapsle denně na lačno
Balení: 30 kapslí
Upozornění: Doplněk stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nevhodné pro osoby citlivé na včelí produkty. Skladovat při pokojové teplotě, mimo dosah dětí. Přípravek by neměl být používán jako náhrada pestré stravy. Doporučené dávkování se nesmí překračovat. Obsahuje pouze přírodní látky. Při onkologickém onemocnění a chorobách ledvin je nutno dávkování konzultovat s lékařem.

cena 250,-

Přejít do obchodu


předchozí přípravek: Apiglukan extra
další přípravek: B - Complex Star
Informace o chřipce
O chřipce víme vše. Máme pro vás podrobné informace o chřipce, o jejích příznacích, o možnostech prevence a léčby.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujme léčba akné a obecně akné (akné léčba). Nejen mladí by si měli dávat pozor na pohlavní choroby. těhotenství týden po týdnu. Chcete mít krásný úsměv? Zkuste bělení zubů.