www.chripka.info | informace o typech chřipky (prasečí, ptačí), přiznacích chřipky a možnostech léčby a prevence

www.Chřipka.info

jak se účinně bránit chřipce

BETA GLUKAN 1,3/1,6 D 90 kapslí

přípravky na chřipku > BETA GLUKAN 1,3/1,6 D 90 kapslí

Beta glukan 1,3/1,6 D je základem ochrany zdraví a života. Doporučuje se jako prostředek podporující léčbu všech nemocí spojených se snížením imunity, se zvláštním důrazem na nádorová onemocnění. Tento přípravek má silné stimulační účinky na imunitní systém, neboť působí na aktivaci jeho základních buněk - makrofágů. Beta glukan 1,3/1,6 D působí rychle - již po 72 hodinách od zahájení užívání dochází k plné mobilizaci imunitního systému.

AKCE: Připravili jsme pro Vás zvýhodněné balení Beta Glukanu 1,3/1,6D 90 kapslí. Běžná cena 30 kapslí je 313 Kč.

Betaglukan 1,3/1,6 D je základem ochrany zdraví a života. Doporučuje se jako prostředek podporující léčbu všech nemocí spojených se snížením imunity, se zvláštním důrazem na nádorová onemocnění. Tento přípravek má silné stimulační účinky na imunitní systém, neboť působí na aktivaci jeho základních buněk - makrofágů. Beta glukan 1,3/1,6 D působí rychle - již po 72 hodinách od zahájení užívání dochází k plné mobilizaci imunitního systému.

Kdy pomáhá:

  • upravuje činnost imunitního systému a tím posiluje odolnost organismu
  • zmírňuje následky chemoterapie, radioterapie a dalších zdrojů záření
  • zvyšuje účinek antibiotik proti odolným bakteriálním kmenům
  • povzbuzuje kostní dřeň k produkci bílých krvinek

Beta Glukan je látka aktivizující činnost imunitního systému. Již 72 hodin po zahájení užívání plně mobilizuje imunitní systém a organismus může zahájit svoji bitvu s nemocí. Čistota Beta Glukanu 1,3/1,6 D je potvrzena na základě testů provedených nezávislou laboratoří Švýcarského technologického institutu v Curychu.

SILNÁ A PŘIROZENÁ IMUNITA... Beta glukan 1,3/1,6 D

Beta glukan 1,3/1,6 D - je přípravek se silným stimulačním účinkem na imunitní systém organismu, který efektivně podporuje onkologickou léčbu a zmírňuje vedlejší příznaky chemoterapie a radioterapie.

Přípravek Beta glukan 1,3/1,6 D je potravinový doplněk, který je určen k doplňování výživných složek chybějících v běžné diferencované stravě. Kapsle Beta glukanu 1,3/1,6 D představují přirozený způsob stimulace a mobilizace organismu k boji proti nemocem.


Beta glukan 1,3/1,6 D firmy Pharma Activ - produkt nejvyšší kvality

Při zakoupení přípravku Beta glukan 1,3/1,6 D mají zákazníci jistotu, že tento produkt má nejvyšší světovou kvalitu.
Beta glukan 1,3/1,6 D firmy Pharma Activ je maximálně čistý a zaručený obsah beta glukanu s vazbou 1,3/1,6 D dosahuje více než 85 %. Vysoká čistota výrobku má vliv na intenzitu jeho účinku ve vztahu k aktivaci makrofágů (makrofágy se aktivizují pouze vazbami 1,3/1,6).
Zakoupený Beta glukan 1,3/1,6 D firmy Pharma Activ prošel přísným moderním čisticím procesem (metoda extrakce), díky němuž jsou z přípravku odstraněny alergizující látky (bílkoviny, manan) a maskovací látky, které komplikují jeho působení (tuky). Maximálně čistý beta glukan zbavený výše uvedených látek mohou makrofágy snadno identifikovat. Patentovaná metoda "mírné" extrakce umožňuje zachování neporušených vazeb 1,3/1,6 D, jejichž úkolem je aktivace makrofágů. Čistotu Beta glukanu 1,3/1,6 D firmy Pharma Activ potvrdila nezávislá laboratoř Švýcarského technologického institutu v Curychu.
Jedna kapsle přípravku Beta glukan 1,3/1,6 D firmy Pharma Activ obsahuje 250 mg čistého beta glukanu bez jakýchkoliv dalších plnidel.

Ne všichni výrobci a distributoři přípravků s beta glukanem se mohou pyšnit tak dokonalým výrobkem, a proto je v propagačních materiálech jiných výrobků často opomíjena otázka čistoty daného přípravku.

Na trhu jsou dostupné také jiné přípravky s beta glukanem, které ovšem mají značně nižší obsah čistého beta glukanu v doporučené denní dávce. Poslední provedené zkoušky na lidech ukázaly, že je vhodné užívat minimálně 2 mg beta-1,3/1,6-glukanu na 1 kg tělesné váhy pacienta, to znamená, že osoba s hmotností 75 kg by měla denně užívat minimálně 150 mg přípravku Beta glukan 1,3/1,6 D. Při onkologické léčbě na klinikách v Tchaj-wanu se používá beta glukan v denních dávkách až 3000 mg čistého beta glukanu.

Složení: Beta Glukan 1,3/1,6 250 mg v 1 kapsli rostlinného původu (hydroxypropylmethylcelulosa)

Dávkování: dospělí 1 kapsle 2x denně, děti od 3 let 1 kapsle denně

Balení: 90 kapslí

Upozornění: Přípravek není určen pro děti do 3 let. Doplněk stravy. Těhotné a kojící ženy musí případnou konzumaci konzultovat s lékařem. Nepřesahujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro osoby alergické na některou z látek uvedených ve složení produktu. Výrobek je vhodný pro vegany a vegetariány.


Tento přípravek je vhodné kombinovat s přípravkem INDONAL.

cena 458,-

Přejít do obchodu


předchozí přípravek: Baktevir
další přípravek: Bio Karité nosní balzám
Informace o chřipce
O chřipce víme vše. Máme pro vás podrobné informace o chřipce, o jejích příznacích, o možnostech prevence a léčby.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujme léčba akné a obecně akné (akné léčba). Nejen mladí by si měli dávat pozor na pohlavní choroby. těhotenství týden po týdnu. Chcete mít krásný úsměv? Zkuste bělení zubů.