www.chripka.info | informace o typech chřipky (prasečí, ptačí), přiznacích chřipky a možnostech léčby a prevence

www.Chřipka.info

jak se účinně bránit chřipce

EVA ANTIBAKTERIÁLNÍ GEL na ruce

přípravky na chřipku > EVA ANTIBAKTERIÁLNÍ GEL na ruce

Pozor na nemoc špinavých rukou - STOP ŽLOUTENCE! Chraňte sebe i svoji rodinu před nemocí špinavých rukou - žloutenkou. Při práci s penězi, s lidmi v kanceláři, na toaletách, nákupech všude hrozí největší riziko přenosu infekce. EVA ANTIBAKTERIÁLNÍ GEL spolehlivě a bezpečně ničí většinu bakterií na rukou.

Gel stačí aplikovat na ruce a rozetřít stejně jako když si ruce omýváte vodou. Aktivní látky okamžitě zabíjí většinu bakterií na rukou. Není potřeba po nebo před aplikací ruce dále omývat vodou. EVA gel navíc obsahuje glycerin a další látky, které ošetřují pokožku rukou. Jedině eva gel po použití nelepí a nezanechává prakticky žádné stopy po jeho použiti. Na rozdíl od jiných gelů které pak nepříjemně lepí, tak že si musíte ruce omýt vodou. EVA antibakteriální gel nelepí, je vhodný do domácností, automobilů, při cestování i do kanceláře.

Balení: 250 ml

cena 129,-

Přejít do obchodu


předchozí přípravek: ECHINAMAX
další přípravek: Extrakt ze zeleného čaje - Green Tea Extract
Informace o chřipce
O chřipce víme vše. Máme pro vás podrobné informace o chřipce, o jejích příznacích, o možnostech prevence a léčby.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujme léčba akné a obecně akné (akné léčba). Nejen mladí by si měli dávat pozor na pohlavní choroby. těhotenství týden po týdnu. Chcete mít krásný úsměv? Zkuste bělení zubů.