www.chripka.info | informace o typech chřipky (prasečí, ptačí), přiznacích chřipky a možnostech léčby a prevence

www.Chřipka.info

jak se účinně bránit chřipce

Imunita a chřipka - bylinný čaj

přípravky na chřipku > Imunita a chřipka - bylinný čaj

Imunita a chřipka - bylinný čaj je 100% přírodní produkt bez chemických přísad a barviv. Jedná se o chuťově vyváženou čajovou směs proti nachlazení a při onemocnění chřipkou. Podporuje pocení, ničí bakterie, čistí zahleněné průdušky a pomáhá zlepšovat krevní oběh. Má také kladný vliv na regulaci činnosti trávícího ústrojí.

Produkt Imunita a chřipka - bylinný čaj obsahuje:

  • Květ černého bezu - obsahuje glykosidy (např. rutin a sambunigrin), cholin, aminy, organické kyseliny, sacharidy, třísloviny, sliz, saponiny, trochu silice a jiné látky. Čaj z květní drogy je prvotřídním lékem na všechny choroby z prochladnutí. Vyvolává pocení, ničí hnilobné bakterie, čistí zahleněné průdušky. Má i močopudné účinky a mírně projímá, čímž uvolňuje zácpu a pomůže i při křečích trávicího traktu a při nadýmání. Příznivě působí na cévní stěny a stimuluje krevní oběh. Pomáhá při senné rýmě, ale je třeba začít horký nálev užívat již na začátku roku - dříve, než se zvýší pylový spad.
  • Květ lípy - se již dlouho používá při nachlazení, dráždivém kašli. Má také kladný vliv na regulaci činnosti trávícího ústrojí. Je oblíbený především díky tomu, že podporuje pocení, rozpouští hleny a snižuje dráždivost ke kašli. Často se používá ve směsi s černým bezem.
  • Květ růže - podporuje krevní oběh, působí proti nespavosti a bolesti hlavy, posiluje žaludek, snižuje horečku a působí jako afrodiziakum a antidepresivum. Je velmi vhodný do masážních olejů.
  • Echinacea - třapatka nachová (echinacea purpurea) je bylinné léčivo bez vedlejších a nežádoucích účinků. Užívá se preventivně v počátcích infekčních onemocnění ke zvyšování imunity organismu, např. při chřipkových epidemiích. Používá se vnitřně i zevně při léčbě křečových žil, bércových vředů a hemeroidů. Je příměsí protirevmatických čajů.
  • Tužebník jilmový - sbírá se květ nebo nať. Nať se sbírá v době květu a suší se stejným způsobem jako květ. Droga snižuje horečku a má účinky potopudné a močopudné. Podává se při horečkách z nachlazení (chřipka apod.), při dně, revmatismu, při nemocích močového měchýře a ledvin, při poruchách látkové výměny.

Kdy Imunita a chřipka - bylinný čaj pomáhá:

  • vhodný pro snížení rizika nachlazení
  • jako čaj při onemocnění chřipkou
  • k posílení a stimulaci imunitního systému

Složení: černý bez květ, lípa květ, růže květ, echinacea květ, tužebník jilmový nať

Návod k přípravě: Vložte jeden sáček do čaje šálku. Přelijte vroucí vodou a ponechte asi 5-10 minut vyluhovat. Potom sáček odstraňte. Pro přípravu kvalitního čaje použijte vždy nový sáček.

Balení: 10 sáčků

Upozornění: Doplněk stravy. Neobsahuje chemické přísady ani barviva.

V naší nabídce naleznete i další produkty společnosti Natural Medicaments.

Další bylinné čaje naleznete zde. Doporučujeme kombinovat s produktem OK sladidlo s rozpustnou vlákninou.

cena 25,-

Přejít do obchodu


předchozí přípravek: Immunity star 90 tbl
další přípravek: Imunitin
Informace o chřipce
O chřipce víme vše. Máme pro vás podrobné informace o chřipce, o jejích příznacích, o možnostech prevence a léčby.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujme léčba akné a obecně akné (akné léčba). Nejen mladí by si měli dávat pozor na pohlavní choroby. těhotenství týden po týdnu. Chcete mít krásný úsměv? Zkuste bělení zubů.