www.chripka.info | informace o typech chřipky (prasečí, ptačí), přiznacích chřipky a možnostech léčby a prevence

www.Chřipka.info

jak se účinně bránit chřipce

Bio Karité nosní balzám

přípravky na chřipku > Bio Karité nosní balzám

Ideální pomocník k pravidelnému ošetřování jemných nosních partií, zejména při rýmě a nachlazení. Balzám se svěží vůní zlepšuje prokrvení nosní sliznice a tím napomáhá uvolňování dýchacích cest. Čistý přírodní produkt v biokvalitě.

Bio Karité Nosní balzám se svěží vůní máty a eukalyptu zlepšuje prokrvení nosní sliznice a lépe tak uvolňuje dýchací cesty.Pravidelným a opakovaným používáním poskytne vašemu nosu spolehlivou ochranu i při té nejhorší rýmě a budete se cítit jak v bavlnce.

Účinná složka obsažená v Bio Karité nosním balzámu:

  • Karité - známé též jako Shea Butter neboli bambucké máslo, se získává ze semen plodů afrického ořešáku Shea. Pěstuje se v nezatížené volné přírodě, jeho semena se ručně sbírají a pak se suší na slunci. Poté se praží a dále se ručně hnětou tak dlouho, dokud nevznikne tuk máslové konzistence. Zanechává pokožkou jemnou a vláčnou, navíc na ní vytvoří jemný ochranný film, který uzamyká vlhkost v pleti a pěstí ji dlouhodobě. Každodenní používání másla pokožku chrání před volnými radikály a zpomaluje stárnutí.

Kdy Bio Karité nosní balzám pomáhá:

  • při ošetřování jemných nosních partií, zejména při při rýmě a nachlazení
  • zlepšuje prokrvení nosní sliznice a tím napomáhá uvolňování dýchacích cest
  • zabraňuje odírání a olupování namáhané citlivé pokožky a napomáhá její rychlé regeneraci

Složení: 100%ní bambucké máslo, esenciální oleje (máta, eukalyptus)

Balení: 19 ml

Upozornění: Určeno k zevnímu použití. Neobsahuje parafín, vazelínu ani jiné další ropné produkty a silikony. Neobsahuje žádé syntetické, vonné, konzervační a barvící látky. Neobsahuje geneticky modifikované suroviny. Výrobky ani výchozí suroviny nejsou testované na zvířatech. Nejsou používány suroviny z mrtvých zvířat (zvířecí kolagen a glycerin, vorvaňovina, norkový tuk a další). Neobsahuje chemické UV filtry, elektronové nosiče, ethoxylované suroviny.

Certifikát přírodní kosmetiky CPK bio si můžete přečíst zde.

Další produkty Bio Karité naleznete zde.

Další informace o Bio Karité nosním balzámu naleznete v článku zde.

cena 75,-

Přejít do obchodu


předchozí přípravek: BETA GLUKAN 1,3/1,6 D 90 kapslí
další přípravek: BioNase
Informace o chřipce
O chřipce víme vše. Máme pro vás podrobné informace o chřipce, o jejích příznacích, o možnostech prevence a léčby.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujme léčba akné a obecně akné (akné léčba). Nejen mladí by si měli dávat pozor na pohlavní choroby. těhotenství týden po týdnu. Chcete mít krásný úsměv? Zkuste bělení zubů.