www.chripka.info | informace o typech chřipky (prasečí, ptačí), přiznacích chřipky a možnostech léčby a prevence

www.Chřipka.info

jak se účinně bránit chřipce

Digitální teploměr Baby Temp EBT-1

přípravky na chřipku > Digitální teploměr Baby Temp EBT-1

Digitální teploměr EBT-1 s alarmem pro orální měření teploty je standardně dodáván s instalovanou baterií. V průběhu měření je na displeji zobrazována aktuální teplota. Po ukončení měření se zobrazí nejvyšší naměřená hodnota.

Uvedení do provozu: Teploměr zapnete stiskem tlačítka vedle okénka ukazatele ON/OFF. Signální tón udá, že je přístroj zapnut. Provádí se LCD test (pokud je okolní teplota menší než 32°C objeví se na displeji blikající L a C. Nyní můžete začít s měřením. V průběhu měření je zobrazována aktuální teplota a zní-li signální tón a C již nebliká je měření dokončeno. Na displeji je zobrazena nejvyšší naměřená hodnota, a to až do vypnutí teploměru. Přístroj vypněte krátkým stiskem tlačítka ON/OFF. Po 10 minutách se přístroj sám vypne.

Vyvolání poslední naměřené hodnoty: U vypnutého přístroje držte spínač cca 3 sec.

Specifikace:

  • doba a rozsah měření: obvykle 2 minuty a více
  • rozsah měření: 32°C - 42°C
  • označení L (teplota nižší než 32°C)
  • označení H (teplota vyšší než 42°C)
  • baterie 1,5 V knoflíková (LR/SR-41)

Čištění a dezinfekce: K dezinfekci použijte 60% alkohol - silikonovou měkkou část, kterou má dítě v ústech, ponořte na 1 hod. do uvedeného roztoku. Zbytek otřete vlhkým hadříkem. Neponořujte do do roztoku horní část přístroje s displejem.

Upozornění: Přístroj nevyvařujte! Nenechávejte dětem přístroj bez dozoru - obsahuje malé díly - hrozí nebezpečí jejich vdechnutí nebo spolknutí. Teploměr nenechte upadnout a neohýbejte. Přístroj chraňte proti vysokým teplotám a slunečnímu záření. Teploměr je vhodný pouze pro orální měření teploty. Čistěte dle návodu. Skladovací teplota od -10°C do 50°C. Přístroj slouží pouze pro orientační měření.

Teploměry můžete zakoupit zde.

cena 131,-

Přejít do obchodu


předchozí přípravek: Detoxikační balíček - Imunita
další přípravek: Digitální teploměr ECT-1
Informace o chřipce
O chřipce víme vše. Máme pro vás podrobné informace o chřipce, o jejích příznacích, o možnostech prevence a léčby.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujme léčba akné a obecně akné (akné léčba). Nejen mladí by si měli dávat pozor na pohlavní choroby. těhotenství týden po týdnu. Chcete mít krásný úsměv? Zkuste bělení zubů.