www.chripka.info | informace o typech chřipky (prasečí, ptačí), přiznacích chřipky a možnostech léčby a prevence

www.Chřipka.info

jak se účinně bránit chřipce

BioNase

přípravky na chřipku > BioNase

Rychlý a účinný mobilní přístroj určený k léčbě senné rýmy a rýmy alergického původu. STOP senné rýmě a rýmě alergického původu FOTOTERAPIÍ - léčbou světelnými paprsky BIONASE, bez nutnosti užívání léků, bez bolesti, bez pocitu horka během léčby, bez vedlejších účinků.

Hlavní výhodou léčby světelnými paprsky BioNase je lokální použití bez nutnosti celkové farmakologie.Léčba neovlivňuje jiné části těla, navíc Bionase poskytne dlouhodobou úlevu, zmírní, až úplně odstraní projevy alergie. Vhodné léčba alergické rýmy pro ženy v těhotenství.
Co je to alergie?


Alergie je přehnaná reakce imunitního systému na cizorodé okolní substance. Imunitní systém reaguje na látky, které nejsou zdraví škodlivé. Jedná se např. o pyly, prach, srst živočichů apod. Organismus identifikuje tyto neškodné substance jako škodlivé, a reaguje tak, že vytváří protilátky. Například při kontaktu s pylem se vytváří protilátky, které do mastocytů ( jsou součástí nosní sliznice ) uvolní histamin - hlavní mediátor alergických reakcí


Co je to fototerapie?

Léčba světelnými paprsky BIONASE je nedávno vyvinutá úspěšná metoda léčby alergických reakcí v Izraelské splečnosti Syro rechnologies. BioNase používá viditelné, červené světlo vlnové délky 660 nm, které působí na intermediální metabolismus, čím dochází ke spomalování imunitní reakce. Světlo reguluje látkovou výměnu a dbá na zmírnění alergické reakce a symptómů.


Jak BioNase funguje:

  • červené světlo vydávané světelným zdrojem BioNase chrání nosní sliznici před spuštěním alergické reakce
  • červené světlo způsobí, že buňky imunitního systému odpovědné za alergické projevy reaguji na alergeny mnohem pomaleji. Buněčná stěna mastocytů žírných buněk se stane díky působení monochromatického světla odolnější a nedochází k uvolňování histaminu, hlavního mediátoru alergických reakcí
  • zmírňuje se patologická imunitní reakce na alergeny.


Použití: Zdroj paprsku se vkládá do nosu, každá léčba trvá 4 + 1/2minuty, během této doby je přístrojem generováno světlo jedné přesně určené vlnové délky 660nm (v červeném viditelném spektru). Zmáčknutím tlačítka START na BioNase se zapne zdroj paprsků. Po 4 1 minutách se sám vypne, takže čas léčby je pokaždé stejný. Na začátku by měla být léčba provedena třikrát denně. U extrémních alergických reakcí může být léčba opakována častěji bez hrozby vedlejších účinků. Jakmile příznaky poleví, může být počet použití snížen na dvě denně. Pokud se výsledek lepší, stačí terapii opakovat pouze jednou denně. Aby bylo zlepšení trvale, je důležité, aby léčba pokračovala nejméně 1 – 2 týdny. Nejlepší je provést léčbu ráno a opakovat večer před spaním. Znáte-li, jaký typ pylu způsobuje vaši alergii, podívejte se do pylového kalendáře a začněte s léčbou BioNase jeden týden před výskytem původce vaší alrgie, aby bylo zabráněno příznakům, nebo aby se žádné příznaky neobjevovaly. Podle intenzity alergie provádějte léčbu dvakrát až třikrát denně.

Technické parametry:

Fototerapie: monochromatické světlo 660 nm

Intenzita záření: min. 6mW pro každou nosní dírku

Časový spínač: ovládaný tlačítkem s automatickým vypínáním po 4,5min

Přesnost čas. spínače: 10% tolerance

Kontrolka provozu: zelená LED dioda signalizující provoz

Napájení: 9V alkalická baterie

Životnost baterie: 100 léčebných cyklů

Indikace: vybití baterie blikání LED diody

Hmotnost: 120g s baterií, 70g bez baterie

Rozměry: 90 x 65 x 30 mm

Záruka: 36 měsíců

Léčba BioNase byla podrobena klinickým testům a výsledkem je signifikální snížení příznaků alergie u většiny pacientů. Léčba ukázala, že se sliznice stane méně sensitivní a během dvou týdnů se zmenší alergické příznaky. Ve většině případů poskytne Bionase rychlou úlevu. Některé příznaky mohou polevit nebo dokonce zmizet během několika hodin. V ostatních případech během několika dní.


Upozornění: Červené světlo je i při delším použití naprosto neškodné. Pokud je alergie natolik silná, že je nezbytné brát léky, mohou být bez problémů kombinovány s Bionase. Fototerapeutický přístroj BioNase je schválen Ministerstvem zdravotnictví pro použití ve zdravotnictví i pro domácí použití.

cena 2990,-

Přejít do obchodu


předchozí přípravek: Bio Karité nosní balzám
další přípravek: Colostrum
Informace o chřipce
O chřipce víme vše. Máme pro vás podrobné informace o chřipce, o jejích příznacích, o možnostech prevence a léčby.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujme léčba akné a obecně akné (akné léčba). Nejen mladí by si měli dávat pozor na pohlavní choroby. těhotenství týden po týdnu. Chcete mít krásný úsměv? Zkuste bělení zubů.