www.chripka.info | informace o typech chřipky (prasečí, ptačí), přiznacích chřipky a možnostech léčby a prevence

www.Chřipka.info

jak se účinně bránit chřipce

Imunitin

přípravky na chřipku > Imunitin

Imunitin obsahuje komplex přírodních látek s vysokou biologickou aktivitou a širokým spektrem imunomodulačních účinků, které se významně podílejí na posílení obranyschopnosti lidského organismu. Vykazuje mnohostranné harmonizační účinky a stimuluje vlastní obranné mechanismy organismu. Zvyšuje nespecifickou imunitu a posiluje specifickou imunitu, zvláště při opakujících se infekcích horních dýchacích cest. Příznivé působení přípravku se projevuje především snížením četnosti nachlazení, zkrácením průběhu běžných onemocnění, urychlením hojivých procesů, odstraněním pocitů únavy a zlepšením stavu pokožky.

Kobylí mléko je čistě přírodním zdrojem látek s léčivými, antibiotickými a regeneračními účinky. Jeho unikátní složení pozitivně ovlivňuje především obranyschopnost organismu. Složení kobylího mléka je velice podobné složení lidského mateřského mléka. Jeho podobnost je nejvýznamnější v obsahu IgA (specifického imunoglobulinu) a lysozymu, látek důležitých pro správnou funkci vlastních obranných mechanismů těla. Právě selektivní deficit IgA je nejčastější poruchou tvorby protilátek a projevuje se častými infekcemi horních cest dýchacích. Kromě výše uvedených látek obsahuje kobylí mléko i značné množství vitamínů A, B1, B2, B6, B12, C, E a minerální látky vápník, hořčík, fosfor, železo, mangan, měď.
Extrakt z Echinacea purpurea je účinným prostředkem pro podporu imunity a zvýšení odolnosti organismu před onemocněními respiračního traktu. Aktivní látky extraktu posilují imunitní systém, zvyšují buněčnou i humorální imunitu, tvorbu leukocytů a erytrocytů (bílých a červených krvinek) a properdinu (faktor zvyšující nespecifickou imunitu). Imunitu organismu posiluje Echinacea také aktivací fagocytózy a podpořením činnosti sleziny. Echinacea také příznivě ovlivňuje funkci zažívacího ústrojí. Při podávání extraktu z Echinacea purpurea byl zjištěn průkazný pokles v počtu nachlazení, chřipky a infekcí horních cest dýchacích.
Astragalus membranaceus je léčivá rostlina hojně používaná v tradiční čínské medicíně. Povzbuzuje buňky imunitního systému k produkci interferonů, vysoce aktivních, tělu vlastních proteinů důležitých pro likvidaci virové infekce. Napomáhá při léčbě chronických, znovu se opakujících nachlazení. Má výrazné posilující účinky, podporuje obranný systém těla, chrání dýchací cesty před infekčním onemocněním, urychluje hojení spálenin a abscesů.
Vitamín C je velice důležitý pro správnou funkci imunitního systému, působí preventivně proti vzniku různých typů virových a bakteriálních infekcí. Jako přírodní antioxidant hraje důležitou roli v prevenci civilizačních chorob, inaktivací volných kyslíkových radikálů chrání lipidy buněčných membrán před oxidací, regeneruje vitamín E, chrání labilní formy kyseliny listové. Zinek posiluje přirozenou obranyschopnost proti bakteriální invazi a má pozitivní vliv na funkci imunitního systému při zánětlivých procesech. Udržuje zdravou pokožku a přispívá k rychlejšímu hojení ran. Jód je součástí hormonů štítné žlázy, jednoho z hlavních orgánů kontroly a řízení organismu. Řídí některé enzymy, které ovlivňují látkovou výměnu, posiluje odolnost těla vůči chladu, zvyšuje tělesnou energii a zklidňuje nervy.

Imunitin je určen k posílení přirozené obranyschopnosti organismu. Účinné látky Imunitinu aktivují imunitní odpověď organismu, zvyšují odolnost proti infekčním chorobám a urychlují rekonvalescenci po nemoci. Imunitin je vhodné užívat zejména v zimním či chladném ročním období, kdy jsou virová onemocnění zvlášť častá. Užívá se pro prevenci onemocnění nebo při nástupu akutní infekce, kdy může napomáhat posílení vlastních obranných mechanismů.

Kdy pomáhá:

  • posiluje obranyschopnost organismu - imunita
  • zvyšuje odolnost proti virovým a bakteriálním infekcím
  • chrání dýchací cesty před infekčním onemocněním
  • urychluje hojení spálenin a abscesů
  • zvyšuje odolnost organismu před onemocněními horných cest dýchacích
  • snižuje četnost nachlazení a zkracuje průběh běžných onemocnění
  • odstraňuje pocit únavy a zlepšuje stav pokožky

Složení v denní dávce: lyofilizované kobylí mléko 1186 mg, echinacea purpurea 40 mg, astragalus membranaceus 40 mg, kolagenní peptidy 1000 mg, vitamín C 300 mg, zinek 15 mg, jód 150 ug

Dávkování: děti od 3 let - 3 kapsle denně, dospělí - 6 kapslí denně. Kapsle zapíjejte dostatečným množstvím vody, nejlépe po jídle. Doporučená doba užívání je 4 - 8 týdnů. Vhodné je podávání zopakovat několikrát do roka, zvláště v období se zvýšeným výskytem infekčních onemocnění.

Balení: 360 kapslí - dávka na 60 dní

Upozornění: Doplněk stravy.

cena 968,-

Přejít do obchodu


předchozí přípravek: Imunita a chřipka - bylinný čaj
další přípravek: IMUNO C komplex
Informace o chřipce
O chřipce víme vše. Máme pro vás podrobné informace o chřipce, o jejích příznacích, o možnostech prevence a léčby.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujme léčba akné a obecně akné (akné léčba). Nejen mladí by si měli dávat pozor na pohlavní choroby. těhotenství týden po týdnu. Chcete mít krásný úsměv? Zkuste bělení zubů.