www.chripka.info | informace o typech chřipky (prasečí, ptačí), přiznacích chřipky a možnostech léčby a prevence

www.Chřipka.info

jak se účinně bránit chřipce

Detoxikační balíček - Imunita

přípravky na chřipku > Detoxikační balíček - Imunita

Soubor přírodních preparátů určený ke zlepšení funkce obranného systému lidského organismu. Soubor je zaměřen na různé části a funkce imunitního systému, který je důležitý pro celkovou očistu organismu.

Balíček obsahuje:

  • Lymfatex - lymfatický systém
  • Cranium - nervově vegetativní systém
  • Imun - imunitní systém
  • Streson - psychická vyrovnanost

Balení: kapky 4x 50 ml

Dávkování: Dospělí 2x denně 10 kapek. 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Mezi užitím jednotlivých preparátů dodržovat pauzu 1-5 minut. Nepoužívat kovovou lžičku.

Upozornění: Doplněk stravy. Tyto přípravky nejsou lék a nemohou proto nahradit léky předepsané lékařem! Při užívání přípravků obvykle nedochází k žádným nežádoucím účinkům. Mohou však nastat tzv. detoxikační projevy, které jsou přechodné a neohrožují zdraví. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravky neužívejte v průběhu akutní choroby a silných nepříjemně prožívaných detoxikačních projevech. Přípravky nejsou vhodné pro děti. O užívání preparátů během těhotenství a kojení se poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Skladujte při teplotě 5 - 25º C v suchém prostředí, mimo dosah dětí. Přípravky by neměly být vystaveny přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladuje je proto ve vzdálenosti méně než 5 cm od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátů nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Další informace o detoxikační medicíně dle MUDr. Jonáše naleznete v článku zde.

Další druhy detoxikačních balíčků naleznete zde.

cena 1290,-

Přejít do obchodu


předchozí přípravek: Detoxikační balíček - Dýchací cesty
další přípravek: Digitální teploměr Baby Temp EBT-1
Informace o chřipce
O chřipce víme vše. Máme pro vás podrobné informace o chřipce, o jejích příznacích, o možnostech prevence a léčby.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujme léčba akné a obecně akné (akné léčba). Nejen mladí by si měli dávat pozor na pohlavní choroby. těhotenství týden po týdnu. Chcete mít krásný úsměv? Zkuste bělení zubů.