www.chripka.info | informace o typech chřipky (prasečí, ptačí), přiznacích chřipky a možnostech léčby a prevence

www.Chřipka.info

jak se účinně bránit chřipce

Detoxikační balíček - Dýchací cesty

přípravky na chřipku > Detoxikační balíček - Dýchací cesty

Kolekce detoxikačních přípravků na Dýchací cesty.

Balíček obsahuje:

Imun: detoxikace všeobecných struktur podílejících se na funkci imunitního systému
RespiDren: detoxikace dýchacích cest
RespiHelp: detoxikace plic
No bacter: informační prostředek antibakteriálního charakteru

Balení: kapky 4x 50 ml

Dávkování: Dospělí 2x denně 10 kapek. 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Mezi užitím jednotlivých preparátů dodržovat pauzu 1-5 minut. Nepoužívat kovovou lžičku.

Upozornění: Doplněk stravy. Tyto přípravky nejsou lék a nemohou proto nahradit léky předepsané lékařem! Při užívání přípravků obvykle nedochází k žádným nežádoucím účinkům. Mohou však nastat tzv. detoxikační projevy, které jsou přechodné a neohrožují zdraví. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravky neužívejte v průběhu akutní choroby a silných nepříjemně prožívaných detoxikačních projevech. Přípravky nejsou vhodné pro děti. O užívání preparátů během těhotenství a kojení se poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Skladujte při teplotě 5 - 25º C v suchém prostředí, mimo dosah dětí. Přípravky by neměly být vystaveny přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladuje je proto ve vzdálenosti méně než 5 cm od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátů nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.


Informace o detoxikační medicíně dle MUDr. Jonáše najdete zde.

Další druhy detoxikačních balíčků naleznete zde.

cena 1340,-

Přejít do obchodu


předchozí přípravek: Colostrum Plus
další přípravek: Detoxikační balíček - Imunita
Informace o chřipce
O chřipce víme vše. Máme pro vás podrobné informace o chřipce, o jejích příznacích, o možnostech prevence a léčby.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujme léčba akné a obecně akné (akné léčba). Nejen mladí by si měli dávat pozor na pohlavní choroby. těhotenství týden po týdnu. Chcete mít krásný úsměv? Zkuste bělení zubů.